Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşbuldukŞeniz
bana ne kızıyon ev sahibime kız:mymeka:
her zamanki adsl yüzünden:dilcikar:
kocişte gececi 11 de eve geliyo:asigim:
beni pek mehele almıyolar uğraşmıyolarkötükedihüso
kociş gelipte yukarı bi telefon elleri ayakları birbirine dolanıyo hemen hallettilersüprizzzzz
hemde telefonu gece 1 de açtı eyi etti oh canıma değsinÇok üzgünüm çoook

sizin evde tel yokmu anacım nediye onlara bağlattırıyonuz neti bak sen gidince merah ediyoz biz :1shok:

kızlar ben bu ay hiç bir şey hissetmiyorum nednse hiç böyle bi umut olur ya insanda heyecanlanır bende bu ay hiç yok neden bilmiyorum vallahi

amin canım Şeniz

kıskanma anacım ben kimin beni düşündüğünü kimin düşünmediğini iyi biliyom
hayırlı sağlıklı olsun kız erkek farketmez ama içimden bir ses kız diyo sana cimcime olacak cimcimekaydirigubbakcemile2

:1hug:a.s.
evet canım sağlıklı olsunda kız erkek farketmez ama benim içimden erkek olacakmış gibi geliyor,Allah bilir...

sağol canım bizde iyiyiz. mutfakta işim var biraz buradan ayrılamıyorum kikaydirigubbakcemile3 mutfak ve pc arasında gidip geliyorum.birazdan çıkıcam.oda nasıl olacak bilmiyorum ama...

bende öyle be hakcacım işteyim şuan biraz iş biraz burası merakda ediyorum çok meraklı oldum yaakaydirigubbakcemile

sumıos ne haber hsg cektırcekmıssın galıba
cnm bk sakın ama sakın hsg cektırnlerın yorumunu okuma ben okudum da korkudan olucem sandım ne kadar az yada cok ta acısa ben psıkolojık olrak cok etkılenıyorum o yuzden anestezı ıstedım

vildoşum annen nasıl oldu gülüm :nazar:
görümcenin düğün nezaman ?
sabah sabah sorguya çekiyim seni sırnaşık şeysırnaşık şey

Son düzenleme:
kızlar ben çıkıyorum yine doktora gitcem bu sefer öksürük için bir haftadır öksürüyorum bakalım ona ne diyecek doktor gidip hazırlanayım kocacığım izin almış benim için ayy canım ya oda şaşırdı benle ne yapacağını olsun ama uğraşsın ha ha ha yaşasın kötülükkaydirigubbakcemile5yok yok kıyamam ben ona neyse ben gidip hazırlanayım barii sumos kaçarr

saracım gittim dün yine hiç bi problem yok dedi bende rahim filmi çekilmesini istedim oda iyi olur dedi içimz rahatlar en azından dedi ve ondan sonra bayağı bi hamile kalanlar ver dedi işte haftaya perşembe çekilecek ondan biraz tedirginim

kesinlikle çektir sumoşcum doktorlar öyle diyo kendiliğinden bebiş olabiliyomuş .yumurtlama tarihinde önce olur inşallah rahim filmin zınk diye tutar inşallah:emir_bebek:

kızlar ben çıkıyorum yine doktora gitcem bu sefer öksürük için bir haftadır öksürüyorum bakalım ona ne diyecek doktor gidip hazırlanayım kocacığım izin almış benim için ayy canım ya oda şaşırdı benle ne yapacağını olsun ama uğraşsın ha ha ha yaşasın kötülükkaydirigubbakcemile5yok yok kıyamam ben ona neyse ben gidip hazırlanayım barii sumos kaçarr

giiiiiiittt kocanı bekletmee koşşşş

ya kızlar rahim filmi çok zor oluo diolar bilen varmı gerçekten ölemiymiş

ezgicim biraz öyleymiş ama bana söyleseler koşa koşa giderim bebk için herşey feda,zannediyorum onda kendini kasmıycaksın rahat bırakıcaksın:CüvCüv:

güle güle sumos geçmiş olsun a.s.:a015:

ezgicim canım saraya katılıyorum. bende çektirmiştim baya oluyor. hsg sonrası hamile kalan oluyormuş inşallah seninde öyle olur canım.

ezgicim biraz öyleymiş ama bana söyleseler koşa koşa giderim bebk için herşey feda,zannediyorum onda kendini kasmıycaksın rahat bırakıcaksın:CüvCüv:

evet ya bebek için katlanılır sen ne kadarlık evlisin ne zamandır bebiş istiyon tatlım neler yaptın bebiş için anlatsana ben incir kürüne başlıcam reglim yeni bitti akşam alıp yarın başlıomkaydirigubbakcemile3

X