Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aeh işte çitosum iyi diyeim iyi olalım sen nasılsın bebiş nasıl bakalım

ezgicikk kaç para kazancektin gııı yatırsaydın tühhh keşke yatırsaydın-tatlicadiarzu-

kızlar ben cıkıyorum öpücükler benden size.hayırlı cumalar 6 bilen olmadıysa bende oynayım bu hafta:))) 5 bilen 3 milyar alıyıor galıba hoşçakalın

benbılırım takma cnm kafana bu kadar.erkekler bızımkıde ole.benı bazen cok sınır edıyo.bende ona kızıyorum ugrasmıcam bende dıye ınsan destek ısıyo tabı.hele hsg ıcın dr a gıttıgınız gun varya olum gıbıydı.ben zaten korkuyorum bıde o yetmezmıs gıbı bana kızıyo.bızımkı hastanelerden hıc hoslanmaz neymıs nıye getırmısım onuda bılmeme ne o gun omrumden omur gıttı anestezıye gerek kalmadan ben bayıılacaktım zaten.bıdaha mı dedım senınle kesınlıkle hastaneye falan gelmem.yalnız gıdıyorum artık.ama o cocuk bı olsun baka gorcek gununu...aynıı yalancı pomantıkte kı ıpek gıbı onumde taklada atsa görmıcem onu

iyiyim hakcacım sen nasılsın bebiş nasıl

sağol canım bizde iyiyiz. mutfakta işim var biraz buradan ayrılamıyorum kikaydirigubbakcemile3 mutfak ve pc arasında gidip geliyorum.birazdan çıkıcam.oda nasıl olacak bilmiyorum ama...

hg vildanım nasılsın kankişim Şeniz
akşam kızdıydım sana görmüşün şükür :eek:klava:

hoşbuldukŞeniz
bana ne kızıyon ev sahibime kız:mymeka:
her zamanki adsl yüzünden:dilcikar:
kocişte gececi 11 de eve geliyo:asigim:
beni pek mehele almıyolar uğraşmıyolarkötükedihüso
kociş gelipte yukarı bi telefon elleri ayakları birbirine dolanıyo hemen hallettilersüprizzzzz
hemde telefonu gece 1 de açtı eyi etti oh canıma değsinÇok üzgünüm çoook

canım herşeyde bir hayır vardır ne diyelim sağlık olsun.

evet cnm bundada vardır bi hayır ama yatırsaydım 8 bin tl kazanacaktım saol saracım iyim yok ben yeni diilim ama uzun zaman ihmal ettim sizleri o yüzden hayatımkaydirigubbakcemile5

aeh işte çitosum iyi diyeim iyi olalım sen nasılsın bebiş nasıl bakalım

canım senin morelin düzelmedimi daha boşver gülüm buay olmadıysa dünyanın sonu değil buay çok çalışırsın olsun diye inşaalah bu ay tutar yumoşlar da bebiş olur üzülme artıgın :1hug:
bebişim çok iyi şükür :nazar::nazar:

saracım gittim dün yine hiç bi problem yok dedi bende rahim filmi çekilmesini istedim oda iyi olur dedi içimz rahatlar en azından dedi ve ondan sonra bayağı bi hamile kalanlar ver dedi işte haftaya perşembe çekilecek ondan biraz tedirginim

kızlar ben cıkıyorum öpücükler benden size.hayırlı cumalar 6 bilen olmadıysa bende oynayım bu hafta:))) 5 bilen 3 milyar alıyıor galıba hoşçakalın

benbilirim görüşürüz canım...canım 55 milyonu iki kişi paylaşacakmış. ne diyelim güle güle iyi günlerde harcasınlar.
özletme kendini:1hug:

günaydın canım
senin ve burada ki herkesin cumaları mübarek olsun
DUA larımız kabul olsun inşallah:Saruboceq:

amin canım Şeniz

vildancım bende düşünüyorum seni bende sordumkaydirigubbakcemile3 hemende kıskanırım:eek:
vildancım doktor cinsiyeti için erken 1 ay sonra gittiğimizde belli olur dedi doktor kısmetse. Allahım sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin. hepimize,sizlerede inşallah...

kıskanma anacım ben kimin beni düşündüğünü kimin düşünmediğini iyi biliyom
hayırlı sağlıklı olsun kız erkek farketmez ama içimden bir ses kız diyo sana cimcime olacak cimcimekaydirigubbakcemile2

hb cnm benım sen ve bebısın nasılsınız

iyiyiz canım çok sağol...bende erken giriyorum topiğe 9 gibi. ben girdiğimde kimse olmuyor,tam çıkıcam herkes burada. hadi bakalım nasıl çıkıcam onu düşünyorum,aklım burada kalıyor. biraz işim var 5 dk sonra çıkayım bari.

X