Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cok moralım bozuk bilmıyorum boşa kalabalık yapmamın manası yok(( benım dunyam farklıymıs ben anladım sizi tanıyınca sizinde kocalrınız var ve okadar tedavı görenelrınız var onalr neden pes etmıyor bzi daha yenı başladık bak 6,ayda sorun oldu.kı en bastan berıdır var tmm belkı sert konsuyrum ama o benı tanıyor bu benım tarzım kırmak için değil canım yanıyor onun yeterlı ilğiyi istegı görmediğini sanıyorum canım yanıyor ozman söluyorum bişeyler ama asla okadar kırıc değil.siğara içme dıyorum işte bugun maça gitcektı birde fazla yorulma dedım vss. ne varkı bunlara böle manalar yuklıcek.cok canım sıkkın cocuk olmadan sorun oldu olmasın artık manasıda yok.

bir müddet bebek konusunu hiç açma sen önce eşinle arayı düzeltmeye bak
allah verecekse zaten o bebek bi şekilde gelir sen merak etme
tabiki ikinizin isteyerek emek vererek olması başka tek taraflı istemek başka
aklından ne geçiyo eşinin kimse bilemezki
zamana bırak bakalım nasıl gidecek

kalabalıkta yapmazsın aşkolsun sana öylemi hissettirdik
öyle bişey olsa bende kalabalığım o zaman burda 3 aydır tedavi bile görmüyom
bebek mebek yok

aslında şaka bi yana bazen kendimi cidden kalabalık gibi hissediyom

zaten acmam suan karra asamsındayım işe başlıcam kısmetse 1ayım kaldı burda sırf esım için kalcaktım sanırım manası yok stajer olacgım için secme hakkım var 2yıl için o acıdan karar verdım ailemın yanında yapacagım burda kalmamın manası kalmadı artık o arad değerlendırım bu evlilik benı yormaya başladı gereksız gergınlıklere gerek yok cekemıyorum eşimde olsa 5gun sonra önemlı bir sınavım sankı o bana süper destek!!!! benımde beynım dolu ama idare etmeye calışıyorum mecburmuyum ya

yani iki işi bir arada götürmek zor sen hele bi şu sınavını hayırlısıyla ver bakalım
güzel sonuçlarla gel tamammı
kafandaki düşünceleri at sınava odaklan okiş

senmiydin sivaslı olan eşinmiydi kıs ben unuttum-tatlicadiarzu-

çıktın galıba vıldan bende cıkıyorum cok uykum var sinirim bozuk sabah veda etmeye gelirim öptüm senı

tabikide ben sivaslıyım.sınavla bırlıkte aradan cıksın dıye düşündum hata etmısım( hiç böle değildı cocuk fikri girdi aramız bozuldu ya nasıl bir mantıksa

çıktın galıba vıldan bende cıkıyorum cok uykum var sinirim bozuk sabah veda etmeye gelirim öptüm senı

yolarım seni benbilirim:mymeka: sen bilmezsin asıl benbilirimkötükedihüso bizi bırakamazsın gitme yaw :çok üzgünüm:lütfen ama :1no2:
bir müddet bizede ara ver ama üyeliğini falan iptal ettirme hemşom noluuuurryasakkelime

sen şimdi yat uyu
ben erken kalkamam daha tv izliycem anca 1 saat sonra uyurum
12 den önce giremem yarın
1 de de annemlere gidecem
ben yokum sayılır yarın (beni sevmeyenler yaşadı:dilcikar:)
lütfen bi delilik yapma vedalaşmaya kalkışma tamammı cnm toprağım benim:1hug:

ya canım cok duygulandımz aten aglıyorum.cok sağol ama benım size faydam hiç olmadıkı bilakıs cok sey öğrendım sağolun.ama üzğünm işte sanırım hamıllelıkten önce esımın gönlunun olmasını beklıycem .tmm cnm iptal ettrmıcem yarım saglam kafyla yazıcam ıns.cok sağol dınledın.hadı uyuyalım

ve varsa sivaslılarda var hemşerım benım:))) kızlar yok zaten millet benmı çalşıyor herkes(( ya kızlar tüp bebek ne kadar dırek onu yapsam ne dersınız benımkı bunada alınır :))))))))))))))))))))))

kıs daha çok şey söylerim yazarımda kociş kızacak şimdi beni çağırıyo de hade gel diyokaydirigubbakcemile

günaydın kızlar nasılsınız?
benbilirim canım neden öyle söylüyorsun veda etmekte ne demek önce alıştırıpta gitmek olur mu? sakın bizi bırakma. burada herşeyimizi paylaşıyoruz. kızarız ama bakklava: sen dün akşam iyice düşünmüşsündür inşallah ve bize bugün hep burada olacağını söylersin:1hug::1hug::1hug:

huzeyfe canım nasılsın? kusura bakma adını unuttuğumdan değil:1hug:
sen nasılsın?

merve85 canım sağol biz iyiyiz sen nasılsın? bebişinde iyidir sen merak etme. ne zaman gideceksin doktora?

dilnurcum günaydın,evet canım yine görüşemedik.umarım bugün görüşürüz.senin geldiğin saatlerde de ben olmuyorum ya da çıkmak zorunda oluyorum.

nilüfer,citos,beryal aşağıda gördüm sizi günaydınnnnnnnnn nasılsınız bakalım?

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 13.03.2009 SAAT : 09:17
--------------------------------------------------------------------------------

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIK
12.tatlibebek,:_____________13 ŞUBAT

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:
günaydın canlarım hepinize.listeyi arıyordum buldumhergün günclliyorum ya.kaybetmişim daha doğrusu o kadar yazışma olmuşki çok geride kalmış.neyseki buldum kaydirigubbakcemile3 geünaydınlar cumanız mübarek olsun hepinizin.dualarımız kabul olsun inşallah :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…