Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar bende kaçıyorum:eek:
daha cokacimcoook yapıcam
yarın dr gidiyorum dua edin güzel haberlerle döneyim
herkese iyi akşamlar
Allaha emanet olun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sanada güle güle rufeydecim ben biraz nöbetçilik yapayım bakalımsırnaşık şey
inşallah yarın güzel haberlerle gelirsin öptüm canım Şeniz

kızlar hepinize iyi akşamlar...

belenaycım uğramışsın bugün topiğe görüşemedik.iyi olmanıza sevindim. bizde seni özledik siz iyi olunda arada bir ceeee dersiniz bize:1hug:

rufeydecim sende hayırlı haberlerle gelirsin yarın doktordan inşallah:Saruboceq:

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...a.s.

dilnur ve vildan bugün görüşemedik nasılsınız? bende öğleden sonra komşuma gitmiştim o yüzden giremedim.

okyanus canım geçmiş olsun.bebişin ve sende iyisinizdir umarım...

citosum sen nasılsın?iyisin deği mi şimdi?:1hug:

günaydın kızlar nasılsınız?
aramıza yen katılan arkadaşlar hepiniz hg. güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...
citos canım bugün nasılsınız? inşallah doktordan hayırlı haberlerle dönersin:Saruboceq: bizi habersiz bırakma.
tatlibebek sen nasılsın?bir şikayetin var mı?
okyanus,interhat,bircan,belenay,beryal,merve85,supriz mucize sizler nasılsınız? bebişleriniz nasıl?
mona rosa canım sen nasılsın? ne zaman sonuç belli olacak?
alin canım senin kaç gün sonra sonucun belli olacak?
rufeyde,papatya,pınkrose,dilnur,vildan,sultan,ceyda,tatli.cadi,nilüfer,yadel,yasemennn,merveburc,smhsmh ve adını sayamadığım diğer kızlar sizler nasılsınız?

teşekkürler canım iyi olmaya çalışıyoruz ben adını sayamadıklarındanım bu arada memnun oldum hepinizi tanıdığıma ama sürekli giremiyorum o yüzden tanışma fırsatımız olmadı böylelikle tanışmış olduk dimi cici kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile5:

kızlar hepinize iyi akşamlar...

belenaycım uğramışsın bugün topiğe görüşemedik.iyi olmanıza sevindim. bizde seni özledik siz iyi olunda arada bir ceeee dersiniz bize:1hug:

rufeydecim sende hayırlı haberlerle gelirsin yarın doktordan inşallah:Saruboceq:

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...a.s.

dilnur ve vildan bugün görüşemedik nasılsınız? bende öğleden sonra komşuma gitmiştim o yüzden giremedim.

okyanus canım geçmiş olsun.bebişin ve sende iyisinizdir umarım...

citosum sen nasılsın?iyisin deği mi şimdi?:1hug:
Tam ben çıktım sen gelmişsin canım ya yine görüşemedik umarım yarın görüşürüz kendinede bebişede iyi bak öptüm Şeniz

mrb canım iyiyim ya sen nasılsınyerimseniben
6,5 aylık evliyim ama henüz bebiş yok canım ya malesef :sm_confused:
senin varmıydı seni ismen hatırlıyorum fakat hakında bişey bilmiyorum birazda sen bahsedermisin

aramıza hoş geldin özlemyerimseniben
senin sorunun nedir kendinden bahsedermisin biraz

geçmiş olsun canım ya gerçekten zor bir durum ama sıkma canını Allah en yakın zamanda meleğini yollar inşallah:Saruboceq:

inşallah canım bekliyoruz işte, umut dünyası. yaklaşık 5 yıl oldu evleneli.geçen sene başına kadar düşünmüyoduk, sonra karar verdik, 7 ay olmadı. sonra dış gebelik oldu işte, laporoskopi ile sağ tüpüm alındı. kaç aydır bekliyoruz işte, çok zor bi durum gerçekten, allah kimseye yaşatmasın

iyi akşamlar kızlar
vildanım nasılsın tatlım çok geçmiş olsun canım?
benbilirim nilüfer yeb hlymms siz nasılsınız
ÇıTOSUUMM beryal merve sürpriz mucize siz nasılsınız bebişler nasıl:uhm:
HAKÇACIM canım çok sevindim kan sonucunda temiz çıkar umarım bebiş napıyo kıs oynuyo mu içerde:emir_bebek:
TATLIBEBEK çok sevindim rabbim kucağına almayı nasip etsin geçmişi fazla okuyamadım ne kadarlık bebişin:CüvCüv::CüvCüv:
MERVECıM dr bana 6+5 günlükken folik asiti bıraktırdı ama önceden çok kullanmıştım değerlerim yüksek çıktı vitamine 12 haftadan snr başladım canım ben folic asidi bitkisel olan bi marka var ondan kullandım istresen adını veririm özelden dr una onu sorarsın folic plus hakkında bişeyler çıktı ya ben kullanmadım o yüsdenyerimsenibenyerimseniben
canım doktorum bana gebelik düşünürken vermedi hakkında dediğin gibi kötü şeyler çıkmış hastalarıma vermiyorum dedi.bakalım c.tesi kontrole gittiğimde sorucam tekrar bide sen özelden ismi verirsen sevinirim canım onuda bi sorayım.

herkes iyi geceler bayanlar nasılsınız 2 gündür giremiyodum en son sayfa 940 da kalmıştım anam ne çok konuşmuşunuz hepsini bitiremedim ne var ne yok kötü haber yoktur inşallah iyi haber olan varmı yani bebiş olan varmı sumoş noldu canım merak ettim adet oldunmu inşallah olmamışındır.

hakcacım benle bebişimi sormuşun valla ben iyiyimde bebişi bilemiycem iyidir herhalde kasıklarımda ara ara hafif bazlı ağrılar oluyo büyüyo galiba teyzesi inşallah bu c.tesi doktor teyzesine göstercek kesesini :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

sen nasılsın bebiiş nasıl :lepi:a.s.

Son düzenleme:
Umudunu hiç yitirme canım Allahtan ümit kesilmez yeterki iste Allahım birgün verecektir elbet sadece biraz sabır
Sen hiç moralini bozma bak ozaman herşey daha kolay olur biliyosun herşeyin başı moral

umudumu kaybetmedim de, ama sabrım da tükendi. gerçi daha kötü durumda olanlar var. sen ne durumdasın, yeni evlisin sanırım

X