Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

geçmiş olsun canım bende de bir ara çıkmıştı kist tabi ben o zaman bebiş istemiyordum ama doktora gittim doğum kontrol hapı verdi kisti bir tek o ertiyor ama kistlerin erimeden hamile kalman zor biraz canım ya ben ce sen önce şu kistlerden kurtul zaten 1 ayda eriyor bu kistler hemen hemen sonra hormonlarda bişey yoksa hayırlısıyla olursun canım ya çok geçmiş olsun canım

leylii bende de vardı mandalina büyüklüğündeydi korkma bir ayda eridi doğum kontrol hapıyla.. onlar erir korkulcak bişey yok....

teşekkür ederim okyanuscum ama ne kadar dikkat edersem edeyim hastalıktan kurtulmuyor yeni kreşe başaldığı için sürekli hasta bide çok terleyen bi çocuğun olursa böyle hep hasta oluyor

teşekkür ederim okyanuscum ama ne kadar dikkat edersem edeyim hastalıktan kurtulmuyor yeni kreşe başaldığı için sürekli hasta bide çok terleyen bi çocuğun olursa böyle hep hasta oluyor

kaç yaşında oğlun benimde kızım var beş doldu...

yeb cok gecmış olsun
cıtos ıyı olduguna sevındım
yenı arkadaslar hg dınız

vildoşşşşşşşşşş nerdesin anacım özledik seni gel gayrıııııııı:çok üzgünüm:

klomen verdı ve 5 gun sonra yanı salı gunu tekrar cağırdı
sut hormonumda dusmus

ezgi merhaba ...sana bi tüyo vereyim..banada dr söyledi bu gittiğimde...adetin mesela 16 şubatta oldu 14 gün geriye sayıyorsun çıkan sayı bisonraki yumurtlama günün oluyo...-örnek olarak:16-14=2 yani 2 mart yumurtlama günün gibi....
hesap böyle yapılıyormuş öyle dedi banada...
benimde 28 günü geçiyor çünkü adet görme aralıklarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…