Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hlymms canım hemşom nasılsın ???
süt hormonu düşük çıkınca neoluyo ??neden düşmüş...varya bu hormonlara bben hi. baktırmadım galiba ya...test kağıdıma bakıcam süt hormonu diyemi yazıyo???

fatma sen de mersindesin heralde bana nickteki soyadınsa soyadın hiç yabancı gelmedi canım ya

bende medicale gitmiştim ..çok ii bi dr ama erkek...ahmet yılmaz...tecrübeli gerçekten ve hiç paracı değil söyliyimm...

süt hormonu prolaktin diye yazıyor nilüfer aman iyiki düşük çıkmış benim yüksekti düşürmeye çalışıyoruz şimdi

hlymms canım hemşom nasılsın ???
süt hormonu düşük çıkınca neoluyo ??neden düşmüş...varya bu hormonlara bben hi. baktırmadım galiba ya...test kağıdıma bakıcam süt hormonu diyemi yazıyo???

cnm sut hormonu yuksek olunca hamıle kalmayı engellıyo dusmesı ıcın hap kullanmıstım ve dusmus bu ıyı bı haber ama hamılelıkte dusmesı dusuklere neden oluyomus
tahlıl sonuclarında sut hormonu prolaktın dıye gecer 11-25 arası normal degerlerdır benım 75 tı bugun 22 cıktı

aaa çok iyi dimi canım... bende bakarım o hormmona bakalım neymiş

hadi hemşom işallahh...buay çok sıkı tut bak takviyelerinde var bomba gibi olcaksın işallahh:eek:
buay bende adet olunca bitkisel takviye yapıcam kendime bakalım tatlışş...işallahhh tutturcaz..

ben varya ilk denemede hamile kalcam sanmıştım ..şimdide ne zormuş diyorum ...
ya kızlar çok kafama takılan bişi var ama sorayımmı acaba saçma olmasın...

kızlar klomen kullanımında ılk ayda hamıle kalanlar var mı
beryal sanırım klomen kullanarak kalmıstı acaba ılk ayda mı kaldı

hadi hemşom işallahh...buay çok sıkı tut bak takviyelerinde var bomba gibi olcaksın işallahh:eek:
buay bende adet olunca bitkisel takviye yapıcam kendime bakalım tatlışş...işallahhh tutturcaz..

ben varya ilk denemede hamile kalcam sanmıştım ..şimdide ne zormuş diyorum ...
ya kızlar çok kafama takılan bişi var ama sorayımmı acaba saçma olmasın...

bende cok umutluyum bu ay kızlar
sabahları balla tarcında yıyyorum suan adetlıyım adetım bıtene kadarda adacayı ıcıcem onra bırakıcam polende alıcam kocışese kecıboynuzu pekmezı
tam tekmıl bu ay hadı ınsaallah
bende senın gıbı ılk ayda kalcam sandım sımdı kendıme guluyorum.
sor bakalım

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım prolaktine hormonum benimde yüksek çıktı doktor araştırıyorum yardımcı olursanız sevinirim tafisye ediceniz doktor varmı:)çünkü snrada ççocuk sahibi olmak istiyorum

mesela bana dr diyo ki 6 aydan önce hamile kalma şansın çok düşük yüzde 25 diyo...neye göre yirmibeş anlamadım..
mesela evlilik dışı tek gecede ilişki yaşıyıpta kazayla hamile falan kalıp bebek aldıranları duyoruz..
bunların vücudu nasıl hazır oluyor gebeliğe anlamadım ben...

ilk defada 25 le hamile kalabilirmişim..sonra yüzde 45e çıkıyormuş falan...neye göre çıkıyo ...zaten vücut ilişki yaşıyor daha öncedende..buay istiorum yok hazır değilmiş vücut...
bana çok karışık geliyor yaa mantık....

X