Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

gerçektenmi hayatım ya denedin demek..çokmu berbat....normalde soğan severmisin peki öyle salataların içinde falan çiğden..

teşekkürler canımbenim çok rahatladım şimdi iyi oldunu görünce sen nasılsın tatlım bebişin nasıl doktora gittinmi Şeniz

canımmmmmm hoşgeldin .çok geçmişler olsun tekrar.iyi olmana sevindim.dikkat et kendine.bebişimize de iyi bak annesi..bol bol dinlen .stres yapma.günde 3 lt su iç ve bol meyve ye ....vitamin ilaçlarını ve kahvaltıyı da unutma haaa klava:klava: öpüyorun kocaman

tombul kuşum hg canım sen nasılsın biz iyiymişiz teyzesi annesini korkuttu yaramaz senin bebiş iyimi

ayyy işallahhh canım..19.gün yerleşme olabilir valla)))biliyosun ben 19.günü gittim yumurta gözükmüyordu bende yani daha önce dölleniyor...
ayy işalllhhhh dualarım seninle....çok heyecanlanıyorum biliyormusun...işallah yarabbim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

vurma artıgın affet bidaha olmassss

teşekkürler canımbenim çok rahatladım şimdi iyi oldunu görünce sen nasılsın tatlım bebişin nasıl doktora gittinmi Şeniz

haftaya gitcez inşaallaheşim biraz daha geçsin diyo
bebeğim görünür şimdi dimi kalp atımınnı ne zamandan itibaren görebiliyoz
büyümeye başlamıştır dimi sen kaçıncı gününde gittin doktora ilk

gerçektenmi hayatım ya denedin demek..çokmu berbat....normalde soğan severmisin peki öyle salataların içinde falan çiğden..

canım ben soğanı yemeklerde de salatada da bol bol kullanrım ama soğan suyunda tadı çok ağır oluyor ama gene de tercih meselesi bana tadı kötü geldi ama bir başkasına kötü gelmeyebilir bence dene ve sonra karar ver canım

hadi hayırlısı canım ya Allah biran önce hepimize nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bu ay en az 5-6 kişi hamile kalmalı çalışmaları son hız devam ettiriyoruz stres yapmıyoruz ve bebişlerimizi bekliyoruz kolarımızı açtık

slm kızlar nasılsınız bakalım
çitosum sağol canım bende migren var sağolsun geldimi gitmek bilmiyoo kullandığım ilacı zaten alamam idare ediyom napiimm
yeb2004 canım çok geçmiş olsun çok dikkat et et bu ara çok salgın var çocuklarda umarım bi an önce iyileşir oğluşun
tatlı bebek canım şimdi gitsen bile belki keseyi görebilirsin ama kalp atışını duyman için erken tatlım ama merak etme meleğinin kalp atışlarınıda duycan hareketlerinide görcen yerimseniben
beryal kız naber bebiş nasıl ne zamandır görüşemedik senle :uhm:

slm beryalcim benide ekle tatlım listeye ama hamiş olamayan umut listesine

Herkese selam nasılsınız arkadaŞlar.. Çıtos hastaymıŞsın geÇmıŞ olsun. Nasılsın Şımdı...

slm kızlar nasılsınız ben uzun zamandır giremedimtopiğe malum iş güç ev falan derken sizleri ihmal ettim özür dilerim canlarım sizlerden bu arada benim adet günleri çok değişti artık 35 günde bir adet oluyorum oda 3 bilemedin 4 gün böle olunca yumurtlama günü değisiyormu içinizde bilen varsa lütfen bana yardımcı olun

canım ben gittiğimde 4.2 haftalıktı altı haftadan sonra görürsün kalp atışını inşaalah sağlıkla görürsün bebişini:lepi:

hg okyanusum şimdi iyimisin biraz ŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…