Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sağol canım iyim. benim bildiğim adetin ilk gününden itibaren say 14. günden itibaren gün aşırı ilişki yeterli..

cnm bende öle biliom ama benim adet dönemi 35 günede bir olunca acaba bu sayıda değişiomu diye düşündüm yine de çok saol hayatımhihoyyyt

canım ben gittiğimde 4.2 haftalıktı altı haftadan sonra görürsün kalp atışını inşaalah sağlıkla görürsün bebişini:lepi:

ccanım biş daha sorcam ama utanıyom işte
yani hamil olduğunu öğrendikten sonra ne zamna ilişkiye girdin ya da girdiniz arkadaşlar bi sakıncası varmı sınır varmı bunun bişi olurmu ilişkide bulununca bebişime

hg ezgicim biz çok iyiyiz şükür sen nasılsın çoktandır gelmiyon topiğe özlettin kendini benim bebiş 8.5 haftalık oldu :nazar:

haklısın tatlım ya eşimi işten çıkardılar bu yüzden biraz zor günler geçirdik ama şimdi ikimizde daha iyiz ben çalışıom bide üstüne ev olunca giremedim uzun zamandır ama bende sizleri çoz özlemişim cnm ya haa bu arada sana özelden msj attım gördünmü cnm

arkadaşlar ilişki yasaklamıyor dr. ama gebeliğin durumuna göre. dr söylüyor zaten bşey demiyorsa bilki bi sakıncası yok...ben kendimden bilyrum. bi zararını görmedim...kaydirigubbakcemile3

aaaa kızım senin içine ben doğmuştum hanee yaaa(((((dilnurla sen demiştin sanki ((((
yoksa başkasımıydı ya bunu diyen(((karıştırmış olabilirm tabi aşguummm....gamyoncuiremsu
İnşaaalllahh sende kalırsın canım. Çok isterim sizlerin hamile haberlerini de almayı

ccanım biş daha sorcam ama utanıyom işte
yani hamil olduğunu öğrendikten sonra ne zamna ilişkiye girdin ya da girdiniz arkadaşlar bi sakıncası varmı sınır varmı bunun bişi olurmu ilişkide bulununca bebişime

canım önce doktorunu gör o nederse ona göre girersin bana ilk zaman yasaklamadı ama şimdi yasak sırnaşık şeysırnaşık şey kocişime acıdım 7 ay ne yabcek:roflol:

arkadaşlar beni de alın aranıza ,ben de hamile kalmaya çalışıyorum,iki yumurtalığımda da kist var onun haricinde herşeyim normal çıktı bir de biraz akıntım var ,inşallah hunlar engel olmaz hamileliğe

hg cnm aramıza inş hepbirlikte hamiş olcaz hepimiz :CüvCüv::CüvCüv:

citoscum incir kürü nasıl oluo tatlım anlat banada sen ne kadar kullandın herşeyi anlat cnm benim

canım önce doktorunu gör o nederse ona göre girersin bana ilk zaman yasaklamadı ama şimdi yasak sırnaşık şeysırnaşık şey kocişime acıdım 7 ay ne yabcek:roflol:

ay Allah iyiliğini versin emi tamam o zamn ben en kısa zamanda doktora görinim kız kocayı akşam boşladım morali bozuldu hemen
napcaz bilmiyom yani inş bişi olmaz desene bizimkide yanar

X