Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım inşaalah boşa çıkmaz önemli bir sorunun yok gibi yakında senide haberin gelirmiş gibi hissettim bende :jeyyar:
çalışmalar iyi gidiyor değilmi ödevlerini iyi yap ay sonu karnene bakıcam sırnaşık şey

inşallah canım dediğin gibi olur umarım hepimizin iyi haberlerini alırız brdan ödevlere çalışıyorum bakalım karne de öğretmenin kannatine kalmış

Düzenli adet görüyosan en tehlikeli cumartesi pazar p.tesi ve salı canım bence kaçırmıycaksın ben daha önceki sayfalarda yazmıştım dilnurla sen içme doğuyosunuz en kısa zamnada kalacaksınız gibi geliyor

aaaa kızım senin içine ben doğmuştum hanee yaaa(((((dilnurla sen demiştin sanki ((((
yoksa başkasımıydı ya bunu diyen(((karıştırmış olabilirm tabi aşguummm....gamyoncuiremsu

aaaa kızım senin içine ben doğmuştum hanee yaaa(((((dilnurla sen demiştin sanki ((((
yoksa başkasımıydı ya bunu diyen(((karıştırmış olabilirm tabi aşguummm....gamyoncuiremsu
merhaba kızlar herkese güzel bir gün dilerima.s.
Nilüfercim o tahminde bulunan rozalindi sen karıştırdın güzelimsırnaşık şey

özlemimsin seninle konuşamamıştık hiç..hayırlı uğurlu olsun sende hamiş mişsin canım..kaç aylık???

merhaba kızlar herkese güzel bir gün dilerima.s.
Nilüfercim o tahminde bulunan rozalindi sen karıştırdın güzelimsırnaşık şey

hoşgeldin diloşşş nasılsın tatlışım???
ayyy öyleydi dimii...canım rozalin mucckkk))))
ayy işallhhh yaaa..ama buay kendim hiç hissetmiyorum hamile olacağımı inan ki sıfır yaniii((((senağlama

dilnurr kız sende herkezin içine doğmuşsun buarada hadi iyisin :nazar::nazar:
sanırım buay sıra sende hayırlısyla olsun işllahh

sağol canım benim ya.benim adetlerim çok düzenli hiiiç aksamaz sağolsun .akıntım falan yok, soğanı yapmasam olur dimi inciri yapıyım ben incirlerinide yiyormuyuz (bende varya hoşaf zannetim galiba )verdiğin bilgi için çok teşekkürler cnm.oğlun içinde geçmiş olsun cnm

Soğanı yapmana gerek yok o zaman direk incir yap.İncirlerlede istediğini yapabilirsin. Oğlum için dileklerin içinde teşekkür ederim

Soğanı yapmana gerek yok o zaman direk incir yap.İncirlerlede istediğini yapabilirsin. Oğlum için dileklerin içinde teşekkür ederim

yeb2004 hg canım oğluşun hastamı oldu geçmiş olsun canım nesi var canım önemli değil dimi a.s.

dilnurr kız sende herkezin içine doğmuşsun buarada hadi iyisin :nazar::nazar:
sanırım buay sıra sende hayırlısyla olsun işllahh

Ay bilmiyorum canım inşallah öyle olur böyle düşünen arkadaşlara tsk ederim insanın içine umut doluyo valla hepinizi çok seviyorum
a109bg.gif

bir günlük ara kanama yaşadım ya keşke o yerleşme kanaması olsa diyorum dua ediyorum kendikendime bugün 25.gün oldu bakalım eğer olmazsa nezaman test yapsam :uhm:

Buarada vildanım yok bugün dün gece görmemişim kızı inşallah küsmemiştir bana ama bu topikte yoktuki burda olsan kesin görürdüm seni canım benimŞeniz

Ay bilmiyorum canım inşallah öyle olur böyle düşünen arkadaşlara tsk ederim insanın içine umut doluyo valla hepinizi çok seviyorum
a109bg.gif

bir günlük ara kanama yaşadım ya keşke o yerleşme kanaması olsa diyorum dua ediyorum kendikendime bugün 25.gün oldu bakalım eğer olmazsa nezaman test yapsam :uhm:

işallah canım öyledir..nezaman arakanama oldu...yumurtlamadan öncemi sonramı???bikaçgün önce falan yaşadıysan çok yüksek ihtimal olabilir tatlışım))))))ayyyy işallhhh...)))
5 gun sonra yap istersen ....çıkmazsa bikaçgun sonra yıne yaparsın gülümhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

a109bg.gif

dil_nur cum inşaallah yerleşme kanamasıdır canım ya
inşaallah sende kalırsın bu ay
herşey gönlünce olur inşaallah:1hug:

ay kızlar soğan kürü çok iğrenç bişey ya ben 2 gün yapabildim midem kalktı ya ama incir kürü daha iyi diyorlar ama onu deneme fırsatı bulamadım soğan kürünü eğer içecekseniz tavsiyem burnunuzu tıkayıp için bir de hemen arkasından tatlı bişeyler atın ağzınıza yoksa çekilmiyor vallaha

kızlar ben geldim doktordan çok şükür bi sorun yok bebeğim iyiymiş sadece stresten uzak dur dedi birde fazla hareket yapma dedi yiyip içip yatıcam bol bol kızlar iyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim sizin dualarınızla gittim geldim şükür iyiyim şimdi sizleri çok sefiyorummmm kaydirigubbakcemile2

canımçok geçmiş olsun bak güzel düşün mutlu ol bişicikler olmaz inşaallah
dikkat et kendine olurmu bebişin için kendin için eşin için bizler için
ye yat bak keyfine ya ne takıyon bırak herşeyi tüm negatif olan şeyleri
güzel düşün güzel yaşa :nazar:

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 13.03.2009 SAAT : 10:00
--------------------------------------------------------------------------------

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIK
12.tatlibebek,:_____________13 ŞUBAT

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicikk

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:
işallah canım öyledir..nezaman arakanama oldu...yumurtlamadan öncemi sonramı???bikaçgün önce falan yaşadıysan çok yüksek ihtimal olabilir tatlışım))))))ayyyy işallhhh...)))
5 gun sonra yap istersen ....çıkmazsa bikaçgun sonra yıne yaparsın gülümhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

ne zaman yumurtladığımı bilmiyomkisırnaşık şey ama tam 19.gün oldu sonrada 1 günde kesildi aynı adet olacakmışım gibi belirtile var belim karnım kasıklarım ağrıyo bilmiyomki inşallah adet olmam dua et canımŞeniz

ay kızlar soğan kürü çok iğrenç bişey ya ben 2 gün yapabildim midem kalktı ya ama incir kürü daha iyi diyorlar ama onu deneme fırsatı bulamadım soğan kürünü eğer içecekseniz tavsiyem burnunuzu tıkayıp için bir de hemen arkasından tatlı bişeyler atın ağzınıza yoksa çekilmiyor vallaha

kız niye öyle diyon bende itim mide bulandırıyo ama daha sonra bence tadı gayet güzelkaydirigubbakcemile3

X