Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ve onu kullanıpta bir çoğu hamile olmuş ay ben çok umutlandım yine

evet böğrtlen kökünü bende duydum ama ben incir kürü uyguluyorum diye onu yapmadım hani iki kğr uygulanmıyomuş diye peki nerde bulabilirizki böğürtlen kökünü ve nasıl yapcaz canım

tarifi vereyim şimdi aktara gidiyorsunuz isterseniz önce deneme amaçlı alın böğürtlen kökü alıyorsunuz zaten böyle kalın ağaç dalı gibi bişey bir parça dal alıp cezveye koyun üzerine de 1 bardak su koyun kaynatın böyle kırmızı bir su oluyor içinden böğürtlen kökünü çıkarın ve suyu ikiye bölün günde 2 defa içiyorsunuz ve yaklaşık 21 gün uyguluyorsunuz bu çay üremeyi çabuklaştırıyormuş ama tadı süper bişey denemenizi öneririm inşallah hepinize uğurlu gelir haaa unutmadan suya attığınız böğürtlen kökünü 2-3 defa kullanabilirsiniz

ayy kızlar anlatın ya nolur böğürtlenı özleıkkle
ya çörek otu iğrenc

canım özelliği işte üremeyi kolaylaştırıyormuş ben öyle biliyorum bitkisel bişey sonuçta umarım hepimize şifa olur bir de tadı süper ben günde 2 den fazla içmek istiyorum normal çay gibi demleyip içecem tadı gerçekten güzel:1rolleyes:

bal tarcın çörek otu 3u bir arada .
demı
? acaba çörek otunu çiğnedım dıyemı acı geldı

saol elif ıns bulurum burdan ya.

canım ben de senin gibi düşünüyordum ilk girdiğim aktarda buldum yani eğer köy kasaba gibi bir yerde değil de şehir de yaşıyorsan bulma şansın daha yüksek eğer benimle aynı şehirdeysen sana yerinin adresini verebilirim aldığım yerin

ha bir de unutmadan eğer kan değerlerin de prolaktini yüksek çıkan varsa eğer hayıt otu suyu diye bişey var o da iyi geliyormuş mesala benim prolaktinim yüksk onu da kullanıyorum

canım çörek otunu robattan geçiriyomuşun sonra tarçın ve balla karıştırıp yiyiyosun ve bir çay kaşığı sabah ve gece uyumadan önce benim aklıma yattı böğürtlen kökünüde yapardıma ama incir içiyorum ya olmaz heralde demi

elif sen kaç aydır istiyosun

canım yaklaşık 6 aydır ama 1 ay önce neden olmuyor diye doktora gittim prolaktin yüksek çıktı ondan sonra ilaç falan verdi ilaçların yanında böyle bitkisel şeylerde kullanıyorum bebiş olmuyor diye baya moralim bozuldu int.te alternatif tıpta da baktım bişeylere bunları buldum bir de çevremden bazı olumlu öneriler duydum bakalım hayırlısı bu ay kontrolüm var inşallah prolaktinim düşerde ben de anne olurum inşallah hepimiz oluruz

kızlar siz nasıl profil resmi bırakmışınız ben beceremedim yardımcı olurmusunz

ayy ya vildancım ne zmandır yazacam bi unutuyorum vallahi canım çok geçmiş olsun allah şifalar versin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…