Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ayy ya vildancım ne zmandır yazacam bi unutuyorum vallahi canım çok geçmiş olsun allah şifalar versin inş

çok saol canım allah razı olsun

kullanıcı panelinden avatarını değiştire tıkla
gözat a bas aynı profil resmini ayarladığın gibi ayarla

evlenme kız bak görüyon halimizi yok niye hamile değilim yok niye bebeiş olmuyo bak bi sürü dert ha

bence evlilik güzel bişey ya bebiş elbette olacak ama eşimin yeri her zaman yanımda ayrı allah onu başımdan eksik etmesin

ya tabiki çok güzel hemde çok çok güzel benim vallahi tek derdim arkadşlar bebek allahın izniyle bide o olsa hiç bi derdim kalmaz

inşallah olacak canım ya hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alacaz bir gün nazlanmasalar tam süper olacak ama ne yapalım bekleyecez bakarsın bu beklemeye ikiz oluyorlarmış 2009 yılı ikiz patlaması yaşarız belki kim bilir

aaaa ne güzel olur bu arada aferin kızlar sizede bu yakışır bu sitede küs olmak olurmuu aaa çok ayıp vallahi

sumos gecmısı okudun mu sana hıtaben bıseyler yazmıstım sabah moralın cok bozuktu ya

elıf ben hayıt suyunu sordum ama bulamıyorım
bu bögurtlen kokune ne zamna baslanıyo ve ve kadar kaynatıyoruz

elif sağol cnm paylaştıgın için böğürtlen aklıam yattı yapıcam.canım kaç yıllık evlisin bende 6aydır istiyorumda ama 2,5yıllık evliyim.bende dr a gittim degerlerım normal cıktı ama bakalımn kısmet.ama benım adetım 3marttı ya bu hafta alıp başlasam nolurkı böğürtlene

kızlar merhaba ben geldim. Allaha şükür kan sonuçlarım iyi çıkmış,doktorumuzada gösterdik sorun yok dedi:Saruboceq::nazar:1 ay sonra normal kontrolümüze çağırdı.
sizler nasılsınız?

cıtos nasılsın bakalım dınlenıyomusum sende gecmısı oku sada bı seyler yazmıstım ayrıca bazı bılgılerde verdım hamılelık hakkında oku lutfen

X