Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

arkadaslar ben 10 yıllık evlıyım ve 1 cocuk sahıbıyım bende tedavi gördum olmadı hemde tahmın edemıyecegınız zorluklarla bu hastane o kadar unlu bı hastanekı bızım esımle hayatımızı kararttı benım sorun esimde ıdı spermlerı cok azdı 1 mılyon hastaneye gıttık derha bana ılac falan yukendı yumurtalar catladı 28 tane yumurta gayet ıyı derken vucut su topladı zannedersem fazla hormon yukledıler falan falan sonrada sonuc husran tabıkı kendımı toparladıktan sonra delı gıbı ınternet televızyon programları seyrederken bı gun varıkosel dıye bı hastalık duydum ve esimle beraber urolojıye gıttık ewet esım varıkoseldı amelıyatını oldu 3 ay sonra kendımız allahın ıznıyle cocuk sahıbı olduk o cok unlu hastane ılk omce benı degıl esımı yonlendırseydı hıç bukadar sıkıntı yasamıyacaktık benım 4 senemı yedııı
o yuzden sabır kızlar herseyın saatı vaktı varr simdı ıkıncı ıcın calısmalar basladı hadı hayırlısı

cnm gercekten zor seyler yasamıssın ama sonu guzel gelısmıs ıns. ıkıncıde hayırlısıyla gelır

geldim sessizdenizim şenlensin şöyle biraz topik stres atmamız lazım:teytey::teytey::teytey:

gerçekten zor şeyler yaşamışsın arkadaşım ama melegini almışsın sonunda kucagına darısı başımıza inşallah :CüvCüv:

valla iyi geldi ne bu böyle herkes karalar bağlıyo herşeye rağmen ümitlerimiz tükenmesin hergün yeniden yeşersin yaşasın :enbuyukkk::teytey::teytey::teytey:

kızlar ben yine regl oldum galiba biraz belirti var yine hüsran sanırım ama hayırlısı olsun ne yapalımsenağlamasenağlamasenağlama

kızlar biz citosla barıştık
aslında 3 gün önce barışmıştık
aramızdaki sorunlarıda hallettik
inşallah birdaha nazara gelmeyiz

dilnur hg... canım
sen geçenki ara kanamandan sonra
yine normal adet tarihinde mi adet oldun canım ya benim daha iki gün var
ama belirtiler başladı sanki

saolun kızlar

osmaniye canım başın saolsun tekrar allah geride kalanlara uzun ömür versin canım

kızlar ben yine regl oldum galiba biraz belirti var yine hüsran sanırım ama hayırlısı olsun ne yapalımsenağlamasenağlamasenağlama
üzülme rufeydecim napalım tek sen değilsinki bizde aynı hüsranları yaşayıp duruyoruz hayırlısı:Saruboceq:bende cumartesi oluyom sandım ama kesildi 1 günde anlamdım oda neydi bakalım buün 24.gündeyim ne olcak arkası gelcekmi:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…