Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

dilnur hg... canım
sen geçenki ara kanamandan sonra
yine normal adet tarihinde mi adet oldun canım ya benim daha iki gün var
ama belirtiler başladı sanki
Yokbe canım benimde karmakarışık oldu gününde olmadı önce 2,5 ay olmadı iğneyle oldu ondan 15 gün sonrada kendiliğinden oldu.Şimdide 19.gün lekelenme oldu ama 1günde geçti bende onu bekliyom bakalım normal mi olcak sonraki bugüne kadar karmakarışıktı yanikafamçokkarıştı

arapsaçına döndük desene benim o ara kanama olmasaydı 13ünde regl olmam gerekiyordu ara kanama oldu bugünde belirti başladı geçen hafta 3 gün üst üste parmagımı kestim 3 ayrı yerden akacak kan damarda durmaz derler ya ondan heralde CADIARZU

Kızlar elma yağını ve adaçayı yağını duydunuzmu kanalları açıyormuş uygulayan varmı ben dün başladım ne yapacağımı da şaşırdım ya

iyidir canım senden nbr yerimseniben
buarada osmaniyenin babası vefat etmiş ondan başsağlığı diliyoruz canım

ilkinde içerisi iyi temizlenemedi demekki canım şimdi temizlenip bebiş için yer hazırlıycak demekkikaydirigubbakcemile3
Buarada geçmiş olsun canım nedir bizim bu çektiğimiz:teselli:

yeb bu ay iyi gibi sankı yumurtla dönemıne girmedık ama calıştık dur bakalım inşç yarım kalmaz gibi:)))
o yaglar neymıs kzıalr

öncelikle osmaniye arkadaşım başın sağolsun allah sabır versin sana ve ailene

ilkinde içerisi iyi temizlenemedi demekki canım şimdi temizlenip bebiş için yer hazırlıycak demekkikaydirigubbakcemile3
Buarada geçmiş olsun canım nedir bizim bu çektiğimiz:teselli:

sagol canım valla anlamadım gitti nedir inşallah öyledir bebişlerimiz sürpriz yapar geliverirler inşallah bu aya inşallah...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya kızlar bende biraz önce yine akdınlar kulübünde gördüm çörek otu bal ve tarçın karışımı bişeyler ve adaçayı siz duydunuzmu

arkadaşlar merhaba ben de yeni birşey duydum ve uygulamaya başladım böğürtlen kökü suyu isterseniz tarifini verebilirim çok kolay uygulaması deneyin bir isterseniz hamile kalmaya birebir diyolar ben çevremdekilerin yalancısıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…