Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

beryal sogan kuru etkısını ne zaman gosterıyo ve ne gıbı etkılerı oldu

canım ben yazdım az önce oku istersen ama şöyle anlatayım ben birkaç şey yaptım .ama soğan suyu kadınlar için çok faydalı.ben hamile kalmadan 1 ay önce yapmıştım.tavsiye ederim ve bir kaç sayfa geride tavsiyeler yazmıştım onlarıda oku.

slm beryalim nasılsın tatlım bebiş nasıl

canım tam sana yazıcaktım tatlibebek isyan çıkardı onu listeye ekliyordum.iyiyiz teyzesi .2 ayımız bitti.üçüncü ayımıza geçtik.bugün 8 +2 olduk.sen nasılsın neler yapıyosun canımm:1hug:

okudum cnm ben onları
ben sogan kurunu yaptım ama 4 gun sonra bıraktım bı etkısını goremedım dıye

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar şimdi ben kendi yaptıklarımı anlatayım ne kadar etkisi oldu bilmiyorum ama 3 yıldan sonra bebişime kavuştum. FEMARA adlı bir ilaç kullandım onuda şöyle kullandım.doktorum verdi.adetimin dördüncü günü başladım sekizinci güne kadar bu ilacı içtim 5 gün ve hergün aynı saatte.bu ilaç yumurtalıkları uyarıp yumurtalarımın büyümesini sağladı .sadece 5 gün içtim .sonra devamında sekizinci gün ilacı sonkez içtim ve 4 gün sonra doktor kontrole çağırdı adetimin onikinci günü kontrol oldum yumurtalar tam kıvamında dedi ve öğlen 12 de OVITRELLE diye çatlatma iğnesi vuruldum.doktor akşama ilişki önerdi ve 5 gün arka arkaya her akşam ilişki verdi.iğne vurulduğum günden itibaren 5 günün akşamı yaptık.şimdi şunu da hatırlatayım kimi doktor 36 saat bekle diyo ama eğer gündüz vurulursanız iğneyi ertesi akşam zaten 36 saat geçmiş oluyo ve bazen insandan insana değişiyo döllenme.o yüzden bebek garanti olsun diye benim doktorum iğnenin vurulduğu günden itibaren 5 gece yaparsanız şansınız artar dei ve bizde öle yaptık sırnaşık şey walla kusura bakmayın ama açık açık anlattım ne yapim doğrusu da bu.bu arada ilşki öncesi yani ilişkiden 1 saat önce eşime az şekerli ve sade nescafe içirdim .kahve spermlerin uzun yaşamasını ve dayanıklı olmasını sağlıyormuş.bu arada ilişkiden sonra kalkmadım sabah duş aldım hep .bütün gece sıt üstü yatmaya çalıştım hep. umarım faydalı olmuşumdur .wallahi benim böyle oldu sırnaşık şeysırnaşık şey

--------------------------------------------------------------------------------

bu arada kist pko ve yumurtlama sorunu olanlar ben geçen ay hamile kalmadan önce soğan kürünü de yaptım bilginiz olsun .artık hangisi fayda etti bilmiyorum ama rabbim meleğimi yolladı teyzoşları

okudum cnm ben onları
ben sogan kurunu yaptım ama 4 gun sonra bıraktım bı etkısını goremedım dıye

canım 15 gün yapıcan sabah ve öğleden sonra.hergün iç 15 gün boyunca. sonra 15 gün ara ver 15 gün daha yap.yani 15 gün iç 15 gün dinlen tekrara 15 gün daha iç

canım tam sana yazıcaktım tatlibebek isyan çıkardı onu listeye ekliyordum.iyiyiz teyzesi .2 ayımız bitti.üçüncü ayımıza geçtik.bugün 8 +2 olduk.sen nasılsın neler yapıyosun canımm:1hug:
iyiyim tatlım maaşallah diyim sana nazar değmesin
bende doktora gittim bugün yumoşlara bakıldı biraz gelişme var 2 gün sonra birdaha gel dedi doktr

iyiyim tatlım maaşallah diyim sana nazar değmesin
bende doktora gittim bugün yumoşlara bakıldı biraz gelişme var 2 gün sonra birdaha gel dedi doktr

inşallah çatlatma iğnesi verir .verirse OVITRELLE İSTE ONU YAZSIN REÇETEYE.BEN O İĞNEYLE HAMİLE KALDIM.

ya isyan değil canım naz de şımarıklık de sevinç mutluluk sarhoşu de
kendimi o listelerde görmek için kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaç gün bekledim biliyonmu

kızlar babamı kaybettim çok üzgünm

canım başın sağ olsun şimdi sana ne söylesek boş seni teselli etmez biliyorum .acını paylaşıyorum canım.bende 6 yıl önce kaybettim babamı.ne düğünümü görebildi ne şimdi doğaak bebeğimi görebilecek .ama alıştım.alışıyo insan.ve şunu bil acıya dayanmasa insan yaşayamazdı. seni anlıyorum .kendini hırpalama hayat devam ediyo .lütfen toparlan ve ailene destek ol.şimdi birbirinize daha çok ihtiyaç duyacaksınız.güçlü ol ve çok fazla içine atma.ağla bağır çağır ama içine atma sakın.allahtan sabır diliyorum sana ve ailene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…