Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sayfa 957 de ekledim kendimi listeye ama kimsenin umurunda değil kimsede görmüyo

ya kızlar düşük tehlikesi olanlara nişastalı su içiriliyomuş,bi bilginiz var mı duymuşmuydunuz?

citoscum geçmiş olsun canım üzülme rabbim korur bebişini inşaalah birşey olmaz merak etme :teselli:

sayfa 957 de ekledim kendimi listeye ama kimsenin umurunda değil kimsede görmüyo

canım kasıtlı bişe olduğunu sanmıyorum bende umut listesine eklenmek için yazı yazmıştım ama arkadaşlar fark etmedi sanırım ,ama şimdi yazıldım senide eklerler merak tme gözden kaçmıştır.üzme sen canını şimdi hamilesin ya alıngan olursun bilirim...bende öyleydim çünküsenağlama

cıtosum sınırlenme cnm uzme hem kendını kem kocısı hemde bebısı
bol bol dınlen bak uzulmek aglamak bebegı etkılıyo bebekte cok mutsuz olur
ınsanın hamılelıgı nasıl gecerse etkısını bebekte goruyomus.
ona gore butun hamısler sakın aglamayın uzulmeyın morallerınızı yuksek tutun bebıslerınız ısın lutfeeeen

canım son adet tarihinin ilk gününü yaz bana .sat tarihini.dün sana yzadım yaz diye ama yazmadın .hem sana ticker yapim dedim sen yazmadın.hem ben seni ekledim kim yeniledi listeyi anlamadın ki:1shok: kafamçokkarıştı

ya ben ekliyom kendimi niye onu almıyolar kasıt yoktur zaten biliyorum ama işte...

sumos demek hastalandım cnm canını sıkma sen fena takmıssın cnm anlıyorum senı canın cok sıkılıyo ama yazdıklarını okudumda bıraz ısyan gıbı olmaya baslamıs.lutfen umudunu kesme Allah tan umut kesılmez.umudun kesmek demek baslamadan kaybetmek gıbıdır.once hayırlısını ıstıcez
sıdı lutfen kafanı topla ve saglıklı dusun bak hepımız aynı durumdayız lutfen yapma bole.bırbırımıze destek olalım moral bulalım.

evdeysen kafanı dağıtmak ıcın bırseylerle mesgul ol el orgusu falan yap bılıyosan.kendıne hobıler bul cok dusunme bebeısı

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 11.03.2009 SAAT : 13.50
--------------------------------------------------------------------------------

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIK
12.tatlibebek,:_____________13 ŞUBAT

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. YEB2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:
ALıNCıM cnm asılaman hayırlı olsun . ıns tutar kafana takma baska seylere yogunlaş dusunme rahat ol ve umudunu katbetme
olmayacak dıye dusunursen olmaz olacakolacak olacak dıyeceksın
asılamada tutma ıhtımalı cok dusuk demıssın belkı o ıhtımalde sana denk gelır heee ne dersın

beryal sogan kuru etkısını ne zaman gosterıyo ve ne gıbı etkılerı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…