Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

arkadaşlar bi sorum olacak size bugün adetimin ilk günü bugün başlasam soğan kürüne olur mu lütfen bilen varsa cevap verin

canım ben 22 yaşındayım 18 aylık evliyiz ne yapayım canım ya korkuyorum daha çok sene bekleyecez diye çok korkuyorum hemde

canım üzülme ben de 26 yaşındayım eşim 36 yaşında
7 ay sonra rabbim gönderdi daha çok gençsin
sanki bende 40 yaşındaymışım gibi konuştumkaydirigubbakcemile3

citosum takma kafanı birşeye bak bebeğin var senin vallaha benim bebeğim olsa dünya yansa umruma gelmezdi benim yok diye buadar umutsuzum

inşalllah olur canım sabredin rabbim zamanı gelince yolluyo meleklerimizi. sizde bize dua edin bebişimin teyzoşları bebeğim hayırlısıyla sağlıkla doğsun.

kızlar ben kaçtım görüşmek üzere bol muhabbetlerl:a015:

hepiniz çok sağolun kızlar ben şimdilik çıkıyom ara sıra bakarım size dualarınızı eksik etmeyi iyiki varsınız hepinizi öpüyom

sumoş sen ev hanımısın galıba acaba cevrendekıler cok soru soruyrda ondanmı canın sıkkın hanı bazı yerlerde evlnır evlenmes bbek beklerler ondanmı

inş. beryal anne olmadık barı teyese olalaım:)
bebeklere iyi bakın kızlar hamıla olsam kısmeyı takmam tadını cıkarın valla

TARıH : 11.03.2009 SAAT : 13.28
--------------------------------------------------------------------------------

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIk
12.tatlibebek,:______________

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. YEB2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

--------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
sumoş sen ev hanımısın galıba acaba cevrendekıler cok soru soruyrda ondanmı canın sıkkın hanı bazı yerlerde evlnır evlenmes bbek beklerler ondanmı

ayy tam çıkıyodum gördüm canım evet sorma vallaha herkes ama herkes neden yok bende istemiyoruz diyorum benden sonra evlenenlerin şimdi hepsi hamile bana hep diyolarki seni geçtiler bak görüyomusun bende o yüzden hiç kim seyi artık arayıp konuşmuyorum eşim hayatta takmıyo benim üzülmeme dayanamıyo öyle yani canım ev hanımıyım ve burada hiç kimse yok ama taaaa uzaklardan seslerini duyuyorum çok sıkılyorum hep stresteyim hiç aklımı dağıtacağım bir şey yok ondan belkide bukadar dert ediyorum

cıkmıştım gördum sinirlendım yazdım.ya nasıl bir mantıktır bu senı gectıler demelerı ya sankı kendı basarıalrı ne cahıllık ya bu ınsanoğlunun elınde olan bişey değil Allah dilerse verır yada vermes onlamı yarısı olur!!! birşeye yaramayanalr ancak bunla yarıs ederler.
ya takma valla kımın kımı gecıp gecmedıgı bellı olmaz gecen bir kaza haberı seyrettım kadın 4 çocuguyla mınıbusle bınmıs ista gidiyrmus izmıtten kaza olmus 4 cocuguda ölmnus kadın ölmemiş al noldu neyın garantısı var Allah ne verrse hayrlısını versın.bzide uzaktayız cnm ama ben rahatım bana kısme sormuyor zaten esımın ailesındede bzile birlıkte evlenenler var kımsenın cocugu yok.daha arklarımızın yenı yenı olmaya başladı.işe başlamdan düşünmedım ben ondan 2yıl düşünmedım olursa olur olmazsa napabilirizkı

ya beryalim listeyi ikide bir yeniliyosunuz benim adım hamile listesinde yok kendim ekliyorum ben ama o listeyi kimse kalye almıyo görmüyo ne bu anlamadım benimle oyunmu oynuyosunuz bi türlü anlayamadım:1no2:mirmirmirmir
yani anlayamadım

kızlar merhaba..geçmişi okudum geldim.
citosum canımcım hiç üzülme Rabbim meleğini korur inşallah.hiç kafanı takma benim kuzenim 9 ay boyunca düşük tehlikesi geçirdi ama şimdi turp gibi bi bebişi var.yiyecek ekmeği varsa Rabbimizin izniyle bişeycikler olmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…