Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Teşekkür ederim İyiyim canım se4n nasılsın bakalım yine biraz dertli gibisin sıkma tatlı canınıyerimseniben

sorma canım bu ay okadar umutluydumki ama yıkıldı umutlarım olmadı yien yarın dr gitcem aynı olacak biliyorum umut umut sonra bi bakıyosun yıkılmış umutların citosumm dikkat etkendine canım aman ne olur yediğine içtiğine dikkat et olurmu

canım bence beni yaptığım gibi dene.çünkü benim doktorumun söylediği çok mantıklı geldi.adam diyo li her kadının iğne vurulduktan 36 saat sonra yumrtası çatlamaz kimi erken kiminin daha geç.o yüzden siz kaşırmayın zamanı iğne vurulduğun akşamdan başlayın 5 gün çalışmalar devam etsin dedikaydirigubbakcemile3

sağol canım deniycem bende.citos geçmiş olsun canım dikkat et kendine

neyse artık önümüzdeki ay inş olur diyorum ama ben bile inanmıyorum olacağına

geçmiş olsun canım hayırdır ne oldu neden öyle oldu

sağol tatlıbebek dün biraz sinirlendim akşam fenalaştım kociş acile götürdü şekerim yükselmiş doktor yataktan kalkmak yok tehlike var dedi şimdi yattığım yerden yazıyom size dua edin bana bişi olmasın bebişime kızlar senağlamasenağlama

neyse artık önümüzdeki ay inş olur diyorum ama ben bile inanmıyorum olacağına

yaa öle deme bak ben hamileyim işte sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 29 yaşındayım ve 3 buçuk yıladan sonra geldi bebiş.umudunu yitirme sakın. :mymeka::mymeka:

gecmıs olsun çitos korkma canım bişy olmaz yedıklerıne içtiklerıne dıkkat et düşer şekerın cnm öncedne varmıydkı

sağol tatlıbebek dün biraz sinirlendim akşam fenalaştım kociş acile götürdü şekerim yükselmiş doktor yataktan kalkmak yok tehlike var dedi şimdi yattığım yerden yazıyom size dua edin bana bişi olmasın bebişime kızlar senağlamasenağlama

canım şekerin yüksekse beyaz ekmek yeme .kepek ekmek ye ama az.meyveleride dikkatli ye bu aralar.ve tatlı şeyler yememeye bak tamammı kuşum.bol bol su iç.ve dinlen.günde 1 tanede maden suyu iç

yaa öle deme bak ben hamileyim işte sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 29 yaşındayım ve 3 buçuk yıladan sonra geldi bebiş.umudunu yitirme sakın. :mymeka::mymeka:

canım ben 22 yaşındayım 18 aylık evliyiz ne yapayım canım ya korkuyorum daha çok sene bekleyecez diye çok korkuyorum hemde

sumoş sen bendende betersın bak bend ekötuyum +işle alakı dertlerımde var uykuya verdım kendımı ama napalım ya elımzıde değil toplan hadı cnmmm.
beryal ıns bizimde bebişimiz olur dua edın ben 30 a kadar düşünmuyrdum ama anı kara değişiklıgı yaptım:)))Allah nasıp ederse olmasını cok istiyorum yasım 25 26 olucam hazıranda hatta zamanı sonucta erken d eğil.

malca bir soru olcak belkı ama siz boşaldıgınıza nasıl anlıyrsunuz yanı sıvımı gelıyor ben bunu hiç anlamdım da.yanı bayandanmı öle erkek gibi sıvı gelmesı gereklı ya yenı öğrendım bak bunudasüprizzzzz
Orgazm her iki cinste de, cinsel organların saniyeler süren ritmik kasılmaları ve buna eşlik eden yüksek haz halidir. Erkekte orgazm aşamasında, erkek yumurta hücrelerini de taşıyan meni boşalır. Kadında, orgazma eşlik eden herhangi bir sıvı, boşalma denebilecek bir durum söz konusu değildir. Kadınlar, cinsel uyarılma aşamasında ıslanırlar, orgazmda da bu ıslaklık sürer, ama herhangi bir sıvı akmaz.

Sorunun cevabıda böyle canım buda biraz açık oldu ama gayet doğal yanikaydirigubbakcemile3

Çitoss canım korkutma bu aralar iyi ahberler alıyoruz derken lütfen dr ne diyorsa yap diyetini de yap canım daha bunun 4-5 aylıkken şeker yüklemesi falan yapıcaklar sinirlenme hayırldır neye sinirlendinde acillik oldun bu kadar

--------------------------------------------------------------------------------

TARİH : 11.03.2009 SAAT : 12:36
--------------------------------------------------------------------------------

HAMİLE LİSTESİ

İSİM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bİrcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprİz_mucİze :
8.İNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMİMSİN: __________ 9 ARALIK

UMUT LİSTESİ

1.VİLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALİN
9:KK70:İL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. YEB2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz

KIZLAR LİSTEYİ YENİLİYORUZ YENİ LİSTE BU

bende varım umut listesindebenneyaptımki ayrıca bu 2.ci bende varım deyişimsenağlama

sağol canım deniycem bende.citos geçmiş olsun canım dikkat et kendine
sağol canım :çok üzgünüm:

çitosum canım.geçmiş olsun neyin var kuşum ne düşük tehlikesi ya üzme bizi.dikkat et kendine .peki ne yapman gerekiyomuş .
sağol beryalim yatıcam bir mühlet tuvalet harici şimdilik kalkmak yok birde üzülmek yok ama kaybedicem diye üzülüyom şimdide Allahım bana bağışla bebişimi senağlama

ay inşaallah canım inşaallah öyle bişi yaşamazsın Rabbim yaşatmasın sana bu acıyı kimseye yaşatmasın çok üzüldüm niye sinirleniyon canım sakin ol sen artık herşeyi es geçmen lazım bebeğimizi düşünmemiz lazım artık onlar için yaşayacaz dikkat et kendine olurmu üzülme sakın yat dinlen mutlu olmaya güzel düşünmeyee çalış onlar bizim emanetlerimiz hediyelerimiz onlara iyi bakalım

sağol canım arkaadsım dilnır ay dedım acaba bende böle bir sorunmu var ödum patladı:))))saten o ıslaklıkta farkedılcek bişey değildır sanırsam:)))
cııtos kız neyı taktın ne gusle bebşin var ayy tadını cıkar netyten hamılılıkte beslenmeye bak kıyafete bak bebiş mobılyalarına bak tadını cıkar kısmeyıde takma sinirlenme sefanı sür cnmmmm

X