Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

inşallah canım yaaaaaa allahım bizlerede versin hayırlı evlat

yarın yada bugün olmama gerekiyor ama olmazsam ne güzel olur........veririm güzel haberleri bende sizlere

evet çok şükür. senin sorun ney.. bşey varmı...

Canım benim oğlum 4,5 yaşında 1 yıldır istiyoruz olmuyor benim adetlerimde düzenszi pko var bende ben hayıt suyu ve incir keçiboynuzu kürü yapıyorum. Geçen ay tutmadı bu ayda tutmazsa tam teşekkül hastaneye gideceğim. Ankara tıpta kısırlık merkezi varmış oraya gidecegiz eşimle

yarın yada bugün olmama gerekiyor ama olmazsam ne güzel olur........veririm güzel haberleri bende sizlere

çok güzel olur arkadaşım çokkk. bende aynene senin gibi bekliyorum inş olmazsak ikimiz aynı anda hamiş oluruz ayy ne güzel olur yaa inş hamileyizdir canım:Saruboceq:

hepiimizin gönlüne göre versin allah benim de eşimde var sorun varikosel var ameliyat olması gerekiyor

hadiii gerçektenmi merve canım içine öylmi doğduu inş ya hadi bakalım

kız umutlandırmıyım seni ama bende senin gibi olmuştum hep heyecanlı istekli ve çok karamsardım allah yüzüme güldü hayırlısı olsun bakalım duanı eksit etme yeter

inş.canım seninde güzel haberlerini bekliyoruz

çok güzel olur arkadaşım çokkk. bende aynene senin gibi bekliyorum inş olmazsak ikimiz aynı anda hamiş oluruz ayy ne güzel olur yaa inş hamileyizdir canım:Saruboceq:

inşallah canım yaaaaaa ne güzel haberdea et beni bende sana haber veririm:CüvCüv:

selam kızlar ben geldima.s.
Tatlıbebek hamilemi yoksa umarım yanlış anlamadım çok sevindim canım benim tebrik ederim:teytey::teytey::teytey:

Son düzenleme:
allah yardımcımız olsun en kısa zaman bebişlerimize kavuşuruz inşallah.......

evet dilnurcum tatli bebek hamile birincide silik çıkmış ikincide net çıkmış yeni anneler oluşuyo ayyyyy çok güzel

evet tatlıbebek hamileeeee

ya ben niye durmadan acıkıyorum yaa neyse biraz bişeyler yiyim bari çıkıyorum arkadaşlar kendinize bebişlere dikkat edin bol muhabbetler hoşçakalın

güle güle sumoş hayırlı haberlerle gel inş.:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…