Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

neyse kızlar benimde çıkmam gerekiyor rabbim hepimize hayırlşı evlatlar veriri inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum

kızalar selam ,belki bileniz var bilmeyeniz var diye sadece paylaşmak istedim..eskiden jinekoloji bölümündeydi benim konum ama ben ALTERNATİF TIP 'a taşıttım..ben bir konu açtım umarım sizede yardımcı olurum ,bir bakın derim..bu kür sayesinde 6 anne adayı var..belki sizede vesile olurum..sağlıcakla kalın..

ayyy çok sevindim kızlar ya Allahım bizede nasip etsinhihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:

hg rozalin canım naber 600 sn engeli yine az sonra gelir msjımkaydirigubbakcemile3

beryalcim bende varım,daha sonra liste yenilendimi bilemiyorum çünkü geçmişi okumaktan harap oldum ve pes ettim bakamadığım sayfalar olmuş olabilir ama beni de eklersen çok sevinirima.s.

bu arada herkese slm kızlar nasılsınız?gündüzleri pek giremiyordum ama işlerimi bitirdim artık gündüzleride buradayım Rabbim nasip ederse:1hug:

slm sessızdenız hg

ben ıyım sızler nasılsınız
rufetde tatlıbebek hamıle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…