Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sumoş inşallah bu ay hamilesindir canım ama eğer değilsen hiç kür uyguladınmı çünkü bu kürlerle tabii ilk önce rabbimin izniyle hamile kalanlar çok

ayy canım yaa inş.dualarınız kabul olur :Saruboceq: :Saruboceq: kız sen kışın mı evlendin

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz bizde bi ümitle bekliyoruz ama ben diyodum bu siteye giren hamile kalıyo diye bak yavaş yavaş hamiş haberleri alıyoruz

sumoş inşallah bu ay hamilesindir canım ama eğer değilsen hiç kür uyguladınmı çünkü bu kürlerle tabii ilk önce rabbimin izniyle hamile kalanlar çok

evet bak bu ay incir kürü uyguluyorum ama daha 15 gün oldu inş oda yardımcı olmuştur

benim olamama gibi sorunum yoktu ama hap kullandığım için biranönce olsun istiyodum ablam bana inciri bi gece has zeytinyağında bekler ertesi gün ye ilişkiye girin demişti ben yapmıştım hergün ilişkiye giriyoduk tutmuş bu ay ama hayırlısı belki bunu yapmasamda olucaktım tavsiye ederim bayanlar yumurta çatlatıyomuş ibrahim saraçoğlundanmış bu bilgi...

evet canım ben bu ay incir kürü yapıyodum ama daha 15 gün oldu bi etkisi olurmu acaba 15 günde inş olmuşturda buay hayırlı haberler veririm

gerçekten kürlerin çok faydasını görenler var kızlar. uygulayın.... erkekler keçiboynuzu kullansın çok iyi geliyor...

sumoa cnm bu ay ılk defa mı kullandın yoksa bı kacdır kullanıyomusun

evet bende eşime keçiboynuzu almıştım yesin diye hatta çantasına koymuştum işyerinde gevelensin diye kaydirigubbakcemile3

sumoa cnm bu ay ılk defa mı kullandın yoksa bı kacdır kullanıyomusun

hapımı soruyosun canım evet hapı bu ay yeni verdi ondan önce bir sürü ilaç veriyodu çok kullansım ilaç sonra 2 ay felan doktora gitmedim sinir oldum çünkü belki kendiliinden gelir dedim olmadı anlayacağınız kızlar sakın doktora gitmemezlik yapmayın off off bakalım inş bu ay tutturmuşuzdurr

hadı ıns cnm

canım benim hepimizin ablası abisi uzakta çoğu kişi böyle üzülme bak biz varız insan kendini anlatma ihtiyacı duyduğunda bunu paylaşınca mutlu oluyor içini dökebilmek önemli yani biz dertlerimizi paylaşıp bir karşılık buluyoruz ortak dert buluyoruz ortak çözüm buluyoruz bunlarda çok önemli .eş de çok önemli bir aile ailenin en içi.:1hug:

adetin geçti mi yoksa daha varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…