Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben bu ay cok sıkı hazırlanıcam
sabahları ac karnına tarcınve bal karısımı ardından polen.suan kı adet donemınde gunde 1 bardak ada cayı ve dr un verdıgı ılaclar esımede kecıboynuzu pekmezı alıcam vee dersıme cok ıyı calısıcam ıns

ben bu ay cok sıkı hazırlanıcam
sabahları ac karnına tarcınve bal karısımı ardından polen.suan kı adet donemınde gunde 1 bardak ada cayı ve dr un verdıgı ılaclar esımede kecıboynuzu pekmezı alıcam vee dersıme cok ıyı calısıcam ıns

amiiiiinnn canım inş.keçiboynuzu yesede olur.

bide bayanlar sakın hap içmeyin yani hap derken ağrı kesici vs ben başım ağrısa dahi ilaç içmedim doğal yollarla geçirdim kahve meyve uyumak gibi zaten bu zamana kadar kendimi ilaca hiç alıştırmamıştım.

yok daha geçmedi canım yarın olacam doktor ayın 10 unda olmazsan yani bugün demişti gel bende bekliyorum gitmedim benim adetim 11 i bu ay hesapladım netten hep ona göre oluyorum ben zaten doktorda ozman olmazsan 2 ,3gün sonra gel ondan bende heyecanlandım inş buay hamileyimdir arkadaşlar

evet.. kür yaptım hep buay... ay sonuna doğru test yaptırcaz yine eşime.. bakalım tüp bebek diyolar bizim için... korkuyorum... allahtan bi yavrum var.. senağlama

Hiç korkma canım. Allahım yardımcı olacaktır her şeyinde bi zamanı vardır. Tabbii senin ve benim bi çocuğumzu var Allah olmayanlara da tattırsın

slm kızlar nasılsınız...tatlıbebekkk çoookkk sevindim canım allah sağ sağlim kucağına almanıda nasip etsin inşallah aminnn...ben sana dememişmiydim bak gördünmü ooollleeeyyy...

rabbim herkese ama herkese inş nasip edr hiç kimsenin kucağını boş bırakmaz inş

kızlar benim adet günüm yaklaştı inşallah olmam artık bu ay yaa bebşim gelir:ecrin_bebek:

yok daha geçmedi canım yarın olacam doktor ayın 10 unda olmazsan yani bugün demişti gel bende bekliyorum gitmedim benim adetim 11 i bu ay hesapladım netten hep ona göre oluyorum ben zaten doktorda ozman olmazsan 2 ,3gün sonra gel ondan bende heyecanlandım inş buay hamileyimdir arkadaşlar

hadi bakalım inşallah :Saruboceq: ben umutlandım şimdi inş.hamilesindir evde test yaparsan çıkar o zaman ama tabi ona güvenme

hadiii gerçektenmi merve canım içine öylmi doğduu inş ya hadi bakalım

X