Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyiym canım ya sağol sen nasılsın?
bebiş ultrasonda yaramazlık yapıyoo bizi görünce hoppidi hoppidi oynuyo içerde:emir_bebek::emir_bebek:

Rabbim cuma hürmetine o günleri bizede göstersin inşallahh..
bende iyi sayılırım kanamam geçti çok şükür progestan kullanıyorum şimdi o bitince tedaviye başlayacagız tekrardan hayırlısı olur inşallah bu sefer bende bebişime kavuşurum......

Rabbim cuma hürmetine o günleri bizede göstersin inşallahh..
bende iyi sayılırım kanamam geçti çok şükür progestan kullanıyorum şimdi o bitince tedaviye başlayacagız tekrardan hayırlısı olur inşallah bu sefer bende bebişime kavuşurum......

ayy inşallah benimde seninki gibi ultrasonda hopbidik hopbidik etsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::emir_bebek::emir_bebek:

rufeydecim inşallah tatlım bu sefer gelir bebişin:Saruboceq:

mervecim içini ferah tut dua et hiçbişeycik olmas ultrasonda da görürsün kalp atışınıda duyarsın:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

kızlar ben kaçıyorum uzanıyım biraz snr görüşürük yine kendinize ii bakın öptmmmŞenizŞeniz

vıldan cıtos hhııı sızı gıdı sızı kusmek yok canlarım butun kızlar toplanırız kızarız bak sıze
sız ablalar olarak ornek olun yaw bıze olmaz bole kus kus barısın hadı barısın haydııı kızlar protesto edıyoruz

sogan kurunu uygulayan kızlar etkısını ne zaman gosterdı ve etkılerı nelerdı yazarsanız sevınırım

cnm senınle bı turlu karsılasamadık ben cıktım sen geldın falan olmadı ozledım gı ben senı kanım ısında sağa

dıger kızlarada kanım ısındı ama senle hemserıyık ya ondan heral

evet canım ya denk gelemedik bi türlüŞeniz
bende sana çok ısındım kaydirigubbakcemile
yakınız ya ondandır herhalkaydirigubbakcemile3

X