Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Arkadaşlar meraba ben arasıra girebiliyorum 8 aylık denemelerimiz sonuç verdi rabbime şükürler olsun ümidimi kesmişken hamile kaldım çok mutluyum çok şaşırdım merak etmeyin sizde en kısa zamanda kalırsınız herşeyin bir zamanı var benim 4 yaşında bir kızım var hemen kalırım zannetmiştim ama 8 ay geçmek bilmedi dediğim gibi zamanını biliyor ve ona göre veriyor. En kısa zamanda hamile kalmanız dileğiyle

çok sağolasın bizi rahatlattın biraz ya. ben bazılarının bakıyorum denedik hemen oldu deyince hepten deli oluyorum acaba başka sorunmu var diye.ama sorunda yok .neyse var zamanı heralde.inşallah sağlıklı birşekilde kucağınıza alırsınız.zannediyorum yeni gebesiniza.s.

İster sözlü olsun, ister davranışlarımızla doğrulanmış biçimde olsun duâ kulun her zaman, her derdinde ve her kapalı kapısını açan tek umut kaynağıdır. En olumsuz hallerde bile duânın açacağı birçok hayır ve güzellik kapısı vardır ve bizi beklemektedir. O kapılara ancak duâ ile ulaşabilmekteyiz. Bu açıdan duâyı dilden ve gönülden düşürmemeye dikkat edelim.

Hazret-i Zekeriya Aleyhisselam ihtiyar idi. Muhtereme eşi de kısır bulunuyordu. Ama onlar Allah’tan ümit kesmediler. Duayı hiçbir zaman bırakmadılar.

Zekeriya Aleyhisselâm şöyle duâ etti: “Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” Yani: “Rabbim! Bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

Nihayet Cenâb-ı Allah tarafından duası kabul edildi ve kendisine iffetli, efendi ve mübarek bir erkek çocuk müjdelendi. Bu hususu Kur’ân şöyle haber veriyor:

“Orada Zekeriya, Rabbine dua etti: ‘Rabbim! Bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duâyı hakkıyla işitensin,’ dedi. Zekeriya mabedde durmuş namaz kılarken melekler ona Şöyle nida ettiler: ‘Allah sana, kendisi tarafından gelen bir Kelime’yi tasdik edici, efendi, iffetli ve sâlihlerden bir peygamber olarak Yahya’yı müjdeler.’ Zekeriya: ‘Rabbim! Dedi, bana ihtiyarlık gelip çattığına, üstelik karım da kısır olduğuna göre benim nasıl oğlum olabilir?’ Allah şöyle buyurdu: ‘İşte böyledir; Allah dilediğini yapar.’” [/B][/B]

Evet dün öğrendim bugün adet olmam gerekiyordu ama belirtiler beni zorladı ve idrar testi yaptım pozitif olunca kan testinede baktırdım ve ordada çıktı 3-4 haftalık daha çok yeni

Evet dün öğrendim bugün adet olmam gerekiyordu ama belirtiler beni zorladı ve idrar testi yaptım pozitif olunca kan testinede baktırdım ve ordada çıktı 3-4 haftalık daha çok yeni

çok güzel bende mutlu oldum .belirtilerin nelerdi nasıl anladın :CüvCüv:

ay yyaaa canım çok sevindim çok güzel ya bir :CüvCüv:daha inş. bende eklenirim

slm kızlar nasılsınız geçmişi okuyodum...cumanız mübarek dualarınız kabul olsun inşallah...kızlar çitos nerelerde haberiniz varmı...

herkese hayırlı cumalar
hakçacım yine görüşemedik bebiş nasıl sen nasılsın?
alincim hayırlı haberlerle dönersin inşallah meleğin sıkı sıkı tutunur sana:Saruboceq:
derinlik tebrik ederim rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar::Saruboceq:
belenay duydun mu canım bebişin kalp atışlarını merak ettim ne zamandır denk gelemedik?
maattan ses yok yine-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
vildan dilnur yeb nilüfer hlymms sizler nasılsınız?
çitosum beryal bircan siz nasılsınız bebişler nasıl üzüyolarmı bakiim bebişler annelerini:emir_bebek::emir_bebek:

merhaba ben geldim canlarım..,
dra gittim dr bana ovelasyon testi yapıyorum diye çook kızdı..ayrıca kendiside yumurtlama takibi yapmak için çok erken olduğunu söyledi yapamam dedi.gereksiz ded..zaten ilk aydan hamile kalanlar yüzde yirmidir yani zamanla olur 6 aydA anca hazırlanırmış ...bide bana dedi ki kilo vermen lazım dedi..
ben kilolumuyum dr bey dedim)))oda değilsin ama bünyene fazla geliyo dedi kibar adam)))
bi rahme bakarak ne çok şiey anladı gııı....bi benim yumurtlama gününü sölemedi sinir oldum..buay atılmış dedi zaten((((

herkese hayırlı cumalar
hakçacım yine görüşemedik bebiş nasıl sen nasılsın?
alincim hayırlı haberlerle dönersin inşallah meleğin sıkı sıkı tutunur sana:Saruboceq:
derinlik tebrik ederim rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar::Saruboceq:
belenay duydun mu canım bebişin kalp atışlarını merak ettim ne zamandır denk gelemedik?
maattan ses yok yine-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
vildan dilnur yeb nilüfer hlymms sizler nasılsınız?
çitosum beryal bircan siz nasılsınız bebişler nasıl üzüyolarmı bakiim bebişler annelerini:emir_bebek::emir_bebek:

hayırlı cumalar canım herkescikleri saydın bi beni saymadınsenağlama:çok üzgünüm::roflol:

ahh canımm hayırlı uğurlu olsun ne güzell allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne olur bizede dua et

herkese mrb bu arada. ne var ne yok nasıl gidiyo kızlar ya citoss nerde ki yine yok herlade merk ediyorum aa

hıı dedi kii kiloya bağlı minicik kistlerin var ..kilo verirsen bunlar gider daha rahat hamiş olursun dedi...allahım yarabbim yaa((((...niye bukadar acele ediyosun dedi..bende zamanım yok 3 tane çocuk doğurmam lazım yaş otuz oldu dr bey dedim..gülüyoo))))bide hamileleik öncesi testlerinden yazıd bisürü..kızamıkçık bilem var..52 milyonmuş..yarın yada pazartesi yaptırcam...biraz pahallı değilmi...

citosu soranlara söyleyim
biz arkadaşlığımızı bitirdik
benim yüzümden gelmeyecekmiş artık topiğe

aaaaa niye ne oldu size nazaramı geldiniz ayol barışırsınız canım arkadaşlar arasında olur böyle şeyler gerçi ne olduğunuda bilmiyorum ama

merhaba arkadaşlar vildan ve okyanusa ayrıyeten merhaba çünkü bana ismimle hitap etmişler ama ben cevap yazamadım çünkü topik açıktı ama bi türlü geçmişi okuyup bitiremedim işlerden dolayı yeni gördüm. Bütün arkadaşlar inşallah sizlerde iyisinizdir.

okyanusum iyiyim canım sen nasılsın dün ben bebeğimin kalp atışlarını gördüm 10 gün sonrada duyarız inşallah...bebeğim valla beni hiç üzmüyo ne bulantım var ne bişeyim valla...

Okyanus sen ankarada hakan şatıroğluna hiç gittinmi canım bi topikte adınız yazmışsında okudumda.

X