Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Evet dün öğrendim bugün adet olmam gerekiyordu ama belirtiler beni zorladı ve idrar testi yaptım pozitif olunca kan testinede baktırdım ve ordada çıktı 3-4 haftalık daha çok yeni

herkese merhaba

hayırlı olsun canım kan testinde değerlerin ne çıktı yani beta hcg değerin neydi merak ettim:nazar::nazar:

En büyük belirtim göğüslerdeydi Ağrıda vardı ama çok sertleşti şişti ellediğimde farkedilir derecedeydi biraz büyümüştü onun haricinde adet belitileri yani karnımda ve kasıklarda adet olacakmışım gibi ağrılar vardı akıntım vardı bariz sarı renkteydi uyku hali halsizlik gözlerimin içi yanıyordu sanki çok uykusuz kalmışım gibi

-------------------------------------------------

Son düzenleme:
merve 85 gözün aydın canım çook sewindim saglıklı sıhhatli dünyaya gelir inş canım

En büyük belirtim göğüslerdeydi Ağrıda vardı ama çok sertleşti şişti ellediğimde farkedilir derecedeydi biraz büyümüştü onun haricinde adet belitileri yani karnımda ve kasıklarda adet olacakmışım gibi ağrılar vardı akıntım vardı bariz sarı renkteydi uyku hali halsizlik gözlerimin içi yanıyordu sanki çok uykusuz kalmışım gibi

aynı belirtiler bendede vardı göğüs hariç ama sanki göğüs uçlarımdazazıcık büyüme var gibi .ama benimde adet sancısı gibi ağrım var korkuyorum bişey olcak diye siz şimdi öyle deyince içime su serpildi

merve 85 gözün aydın canım çook sewindim saglıklı sıhhatli dünyaya gelir inş canım

amin canım sağol darısı olmayanların başına

bu arada gülben ergenin ikizi oluyomuş her iki ailedede yokmuş ikiz çok şaşırdım allah hayırlısını versin

429 ben tam anlamıyorum bende de 19,16 çıkmıştı bugünde yaptırdım bakalım yarın sonucu alınca neyle karşılaşcam inşallah bi aksilikle karşılaşmam

vildancım bence hiç böyle düşünme canım ya çitoslada inşallah aranızda yanlış anlaşma olmuştur barışırsınız olayıda tam olarak bilmiyorum ama...biz seninle herzaman arkadaşız...

çok güzel birduygu.yalnız benimde geçen ay senin dediğin gibi ilkkez yumurtlamadan bikaç gün sonra göğüslerim acayip şişti bende kesin tuttu dedim çünkü hiç böyle bişeyle karşılaşmamıştım ama maalesef değilmiş bu ayda yine adetime 10 gün kala şişti .acaba korunmuyoruzya spermlerin vücuda girmesiyle bir etkimi oldu dedim bilmiyorum karışık:1no2:senağlama

okyanusum iyiyim canım sen nasılsın dün ben bebeğimin kalp atışlarını gördüm 10 gün sonrada duyarız inşallah...bebeğim valla beni hiç üzmüyo ne bulantım var ne bişeyim valla...

Okyanus sen ankarada hakan şatıroğluna hiç gittinmi canım bi topikte adınız yazmışsında okudumda.

bircancım çok sevindim canım duyarsın tatlım içini rahat tut aklına kötü şey getirme meleğini görceğin günü düşünyerimsenibenyerimseniben

yeb ben ona gidicektim araştırdım ii bi dr klinik olarakta ii internette baktığım kadarıyla
ama gerek kalmadı ozaman da sormuştum ankarada oturanlara gidende yoktu galiba cvp gelmedi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok güzel birduygu.yalnız benimde geçen ay senin dediğin gibi ilkkez yumurtlamadan bikaç gün sonra göğüslerim acayip şişti bende kesin tuttu dedim çünkü hiç böyle bişeyle karşılaşmamıştım ama maalesef değilmiş bu ayda yine adetime 10 gün kala şişti .acaba korunmuyoruzya spermlerin vücuda girmesiyle bir etkimi oldu dedim bilmiyorum karışık:1no2:senağlama

bence adetin geçtşikten sonra evde test yap canım inşallah vardır bebiş

herkese selam arkadaşlar
hepinizin cuması mübarek olsun kucaklarımız bebişlerle dolsun inşallah....
merve85 inşallah bir sorun yoktur canım
derinlik tebrikler darısı başımıza arkadaşım
bircan beryal hakca citos sizin bebişler ne alemde annelerini üzmüorlar inşallah....
sara aramıza hoşgeldiiiiin
merveburç nerelerdesin canım özlettin arada bir cee de en azından
tatlıbebek yeb2004 sumoş melike sizler nasılsınız kızlar
vildannnnn sen nerdesin tatlım yine topik topik geziyon galiba......

tatlıbebek kusura bakma tatlım valla tek tek yazınca bazen unutuyom yaayerimseniben
nasılsın rabbim sanada en kısa zamanda hamişliği nasip etsin inşallah:CüvCüv::CüvCüv:

merve nasılsın geçmişi okuyamadım yazdın mı bilmiyorum sen bi daha test yaptırdınmı yükseldimi değerlerin:uhm:

herkese selam arkadaşlar
hepinizin cuması mübarek olsun kucaklarımız bebişlerle dolsun inşallah....
merve85 inşallah bir sorun yoktur canım
derinlik tebrikler darısı başımıza arkadaşım
bircan beryal hakca citos sizin bebişler ne alemde annelerini üzmüorlar inşallah....
sara aramıza hoşgeldiiiiin
merveburç nerelerdesin canım özlettin arada bir cee de en azından
tatlıbebek yeb2004 sumoş melike sizler nasılsınız kızlar
vildannnnn sen nerdesin tatlım yine topik topik geziyon galiba......

sağolasın canım aminn:Saruboceq:

merve nasılsın geçmişi okuyamadım yazdın mı bilmiyorum sen bi daha test yaptırdınmı yükseldimi değerlerin:uhm:

evet canım bugün sabahtan yaptırdım yarın alıcam doktorum bugün acil ameliyata gitti yarın gidicem inşallah yükselmiştir dua edin bana :Saruboceq::Saruboceq:

evet canım bugün sabahtan yaptırdım yarın alıcam doktorum bugün acil ameliyata gitti yarın gidicem inşallah yükselmiştir dua edin bana :Saruboceq::Saruboceq:

canım inşallah yükselir de seninde bebişini konuşuruz burda :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

X