Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hakca kııız aksam haberlerde gordum dun denızlı de deprem olmus galıba butun mıllett sokaklardaymıs senın haberın yok mu dunde netteydın bı sey demedın ama bı sen kaldın heralde evde

hakca kııız aksam haberlerde gordum dun denızlı de deprem olmus galıba butun mıllett sokaklardaymıs senın haberın yok mu dunde netteydın bı sey demedın ama bı sen kaldın heralde evde

slm hlymms nasılsın canım :nazar:
citoosssss ve vildoşşşşşş barışın lütfennnnn:çok üzgünüm:

nılufer alemsın kızım sen yaaa valla cok komıksın demek dr u da kızdırdın.cocuk yapmayı dusundugumuz zaman hamılelık oncesı dr gıttım bnde sonradan bı sorun cıkmasın dıye o testlerı bendende ıstedı dr.ozel hastaneye gıtmıstım 200 tl demıslerdı testler bende orada yaptırmadım gıttım sevket yılmaza oradakı dr da bunların hepsıne gerek yok dedı bı kactanesını yaptırdı bana bı sey cıkmadı folık asıt yazdı yolladı

ya evet kimse kalmamış sessiz kalmış buralar :nazar:
sen neler yapıyorsun canım:1hug:

cnm napayım ıste nette sabahtan berı kesıldı benı gıcık ettı cok sukur ııı sımdı

bende adet gunlerımın ıcındeyım korkuyorum olcam dıye ama korkunun ecele faydası yokkı

sumoş hg....
canım nasılsın?...

iyi diyelim iyi olayım canım ne olsun bende bekliyorum bu ayın 11inde olmam lazım inş olmam az kaldı yani dua adin ne olur kızlar inş olur buay:Saruboceq: kanaman geçmiş iyi hadi bakalım canım dr ne dediki kanamanla ilgili bi sorun yoktur inş

rufeyde san abı sey sorcam bu soruyu kullanıcı adına dyanark soruyorum senın ınegol dekı serra sunger fabrıkasıyla bı alakan var mı ıstemıyosan cvp vermek zorunda degılsın

iyi diyelim iyi olayım canım ne olsun bende bekliyorum bu ayın 11inde olmam lazım inş olmam az kaldı yani dua adin ne olur kızlar inş olur buay:Saruboceq: kanaman geçmiş iyi hadi bakalım canım dr ne dediki kanamanla ilgili bi sorun yoktur inş

anlayamadı neden oldugunu ama progestan kullan bitince adet olursun o zaman gel dedi bakalım 1 hafta sonra biter hap hayırlısı olur inşallah....
sende hastalanmazsın inş hamişsindir canım

X