Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşbulduk arkadaşım onların mutlu olduğunu görünce bende mutlu oluyorum bunun yanı sıra umudumuzu yitirmiyceğimizi dahada iyi anlıyorum

günaaaydıııııııııııın canım iyiyim ben kendi adıma sen nasılsın

sağol canım iyi olmaya çalışıyorum bugün biraz başım ağrıyor hayalet gibi dolaşıyorum ortalarda senin durum nasıl bebişten haber varmı test yaptırdınmı

benim aslında birde sorum olucak,gebelik nekadar deneme sonrasında olur 5-6 ay falan mı genelde yoksa sorun olmayan kişiler 2-3 ayda olurmu benim bu 7 .ama birşey yok (tık yok)mirmirmirmir

sağol canım iyi olmaya çalışıyorum bugün biraz başım ağrıyor hayalet gibi dolaşıyorum ortalarda senin durum nasıl bebişten haber varmı test yaptırdınmı

geçmiş olsun rozalin bende yeniyim benide alırsanız sevinirim:1hug:

benim durummmmm bekliyorum en son 25 gün üstüne oldum genelde 23 günde bir olrdumya son iki defer öyle olunca bekliycem şimdi napiiiim bugün 22.günümsalı gününe kadarolmazsam eğer(İNŞ: OLMAM)ozaman yapcam inş.

benim aslında birde sorum olucak,gebelik nekadar deneme sonrasında olur 5-6 ay falan mı genelde yoksa sorun olmayan kişiler 2-3 ayda olurmu benim bu 7 .ama birşey yok (tık yok)mirmirmirmir

canım benim benide 7 ayım bendede tık yok merak etme
sorun yoksa eğer Allah bilir her an gelebilir
bazıları erken kalabiliyo bazılarıda bizim gibi bekliyo işte
herşey nasip

Arkadaşlar meraba ben arasıra girebiliyorum 8 aylık denemelerimiz sonuç verdi rabbime şükürler olsun ümidimi kesmişken hamile kaldım çok mutluyum çok şaşırdım merak etmeyin sizde en kısa zamanda kalırsınız herşeyin bir zamanı var benim 4 yaşında bir kızım var hemen kalırım zannetmiştim ama 8 ay geçmek bilmedi dediğim gibi zamanını biliyor ve ona göre veriyor. En kısa zamanda hamile kalmanız dileğiyle

amiiin canım inş. evet öyle herşeyin bir zamanı var .bazan insan sabredemmiyo merak ediyo işte

canım benim benide 7 ayım bendede tık yok merak etme
sorun yoksa eğer Allah bilir her an gelebilir
bazıları erken kalabiliyo bazılarıda bizim gibi bekliyo işte
herşey nasip

inşallah tez zamanda hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin allah .seninde yaklaşmış dönemin çoğunluk 6.aydan sonra olurmuş gebelikler deniyo bizimde öyle olur inşallah

arkadaşlar uyuyonuzmu napıyosunuz yazsananıza konuşsananıza nerdesiniz benimde uykum var gözlerim kapanıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…