Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydınn kızlarrr:teytey:beni merak edenler olmuş unutmamışsınız ya çok mutlu oldum:1hug:

gunaydın cnm hb nasılsın bugun de carsıya cıkmıyonuz mu

-tatlicadiarzu- günaydın canım
evet bugünde çıkacam yarında son rütüşleri yapıyom bu işler kolay değil zor sengözlerimebaksanab
en mühimi ikizlere takke alacam düzgün dursunlar diyesırnaşık şeysırnaşık şey

şimdilik çıkıyorum kahvaltı yapacam
ilk fırsatta yine girecem
dilnur çocukları okula yollayalım gelelim tamammı:roflol:

günaydınlar herkese .nasılsınız kızlar. cumanız mübarek olsun hepinizin.hayırlı güzel haberler gelsin topik hamile dolsun inşallah..

şimdilik çıkıyorum kahvaltı yapacam
ilk fırsatta yine girecem
dilnur çocukları okula yollayalım gelelim tamammı:roflol:

afiyet olsun vildancım.iyi alışverişerl...bende çıkıyorum daha sonra görüşürüz.

dilnurcumlada görüşemedik bugün yine...

günaydınlar herkese .nasılsınız kızlar. cumanız mübarek olsun hepinizin.hayırlı güzel haberler gelsin topik hamile dolsun inşallah..

günaydın beryalim nasılsın yeğenimiz nasıl? görüşemedik ne zamandır. bende şimdi çıkıyorum...görüşürüz inşallah daha sonra...

mona rosa sen ne yaptın canım gelişmeler nasıl?hayırlı haberlerini bekliyoruz...

maattanda haber yok merak ettim:uhm: maat nerelerdesin?

kızlar ben çıkıyorum,görüşmek üzere. bol muhabbetler sizlere...

günaydın arkadaşlar herkesin cuması mübarek duaları kabul niyetlerimiz hayırlı olur inşaallah topik hamiş dolar inşaallah
nasılsınız canlarım benim

biz seni unutmadık ama sen beni unuttun Çok üzgünüm çoook

ayy kıss yirim seni öyle deme üzülürüm valla burdan çok arkadaşlıklarım oldu inan karıştırmaya başladım zaten kim kimdi diye bide çok ara verdim ondan böyle oldu:çok üzgünüm:

günaydın beryalim nasılsın yeğenimiz nasıl? görüşemedik ne zamandır. bende şimdi çıkıyorum...görüşürüz inşallah daha sonra...

iyiyim canım.bebişte iyi allaha şükürler olsun.yatıp yuvarlanıyoz bütün gün.sen nasılsın nasıl gidiyo bebişle.bu arad 2 li test oldunmu canım.merak ettim nasıl oluyo ??

merhaba arkadaşlarım ben aslında sizi takip etmek hoşuma gidiyor muhabbet falan bayadır bende üyeyim ama pek tutturamadım ilgili yerleri bende sizlere katılmak istiyorum

bende bebek isteyen grupdanım :CüvCüv:

merhaba hoşgeldin canım grubumuza emin ol doğru yerdesin

bizde bebek beleyenlerdeniz
aramızda hamiş kalanlar var baya ama sağolsunlar bizi bırakmıyolar burda yanlız
burda hayat başka ne ararsan varhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…