Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın nilüfer...ne zaman gideceksin doktora bizide habersiz bırakma...hayırlı haberlerle dönersin inşallah.
nilüfer bende senin gibiyim. doktora ne soracağımı evde tasarlıyordum oraya gidince herşeyi unutuyordum.eşime dedim ki ben bir kağıda yazsamda bakıp sorsam olmaz mı diyekaydirigubbakcemile3

birazdan çıkıcam canım.ama ordan fakülteye de gisicem anneme randevu alacağım..öğleden sonrayı bulur gelmem sanırım..haber vermezmiyim gülümm..işşallah güzel bişiler der dr. bakalım..
valla biz çookk alemiz yaaa...heyecan yapıyoruzda ondan bana tuhaf tuhaf şeyler oluyorr..
mesela geçen ay kan aldırırken bi midem bulandı anlatamam yaa..afedersiniz zor tuttum kendimi..
öyle kırmızı kırmızı kanı düşündükçe içim kalktı)))bakalım busefer neolcak bilmem..

citos,beryal,interhat,okyanus,bircan,dilnur,sessizdeniz,pınkrose,papatya,tatlibebek ve diğer kızlar sizler neredesiniz?
belenay canım sen nasılsın bugün?

Kızlar günaydın. Yarın aşılama olacağım haber vereyim istedim size. Bana dua edin lütfen:)

allah kolaylıklar versin inşallah olumlu sonuçlar alırsın

kızlar ben msn deyim ablalarıma yakalandım -tatlicadiarzu-

hayırlısı canım.inşallah güzel haberler verirsin:Saruboceq:

ben birde aşılama yaptırdığım zaman doktor ilacın dozunu söylüyordu ben heyecandan hoca söyleyince tekrarlıyordum,eşime diyordum ki sen iyi dinle vallaha ben heyecandan unuturum yada dozu kaçırırım diyekaydirigubbakcemile3

görüşürüz kızlarr çook öptüm sizi...bol muhabbetler size lolipoplarım:1hug:

ay aynen hakça canım yaaa))))
bide öyle önemli bişi ya ilacın dozu falan sanki kulaklarım uğuldamaya başlıyo heççç duymuyorum yaa..
heyecan yapıyorum ...binkere tekrarlatıyorum dr aa...)))
bebişim görüşürüz.öptum

kızlar neredesiniz kimsecikler yok bende çıkıcam birazdan,o zaman mı geliceksiniz?

hakca özel mesajların neden kapalı
geçen gün sana bi teşekkür etmek için mesaj yazacaktım ama kapalıydı

ben burdayım ama bi işine yaramam-tatlicadiarzu-
kız kardeşimde açtı 4 bacı birleştik:lepi:
lak lak ediyozdelikafadulden

yok canım seni biliyorum sana iyi muhabbetler ohhh ne güzel Allah muahbbetinizi arttırsın canım.
diğer kızları merak ettim.bende birazdan çıkıcam o zaman gelecek bizim kızlar galiba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…