Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

arkadaşlar günaydın hepinize yaa kızlar moralim çok ama çok bozuk biraz önce dayımın kızı aramış oğlu oacakmış manyakmıdır nedir allahım yarabbim dedim arkadaşında kız oluyo diyoki üzülmüyomu kız oluyo diye yani vallaha ben bu milleti anlamış değilm yani nasıl düşünürle kzı oğlanı günah vallaha ya günah dedim neden kız olunca üzülmekmi lazım çok saçma sonra arkadan yengemm çocuk yokmu niye yapmıyosun ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yeter valahi yetr deli olacam artık ben zaten bu yüzden hiç kimseyle görüşmüyorum dum yaaaaaaa çok mutsuzum ne olur yardım edin

aslında bebek düşüncesini aklımdan atmaya çalışıyorum çünkü buraya girince daha çok aklıma geliyor ama sizleride çok merak ediyorum dayanamayıp giriyorum gamyoncuiremsu

evt canım aslında bende aynı durumdayım..yani burda nekadar çok yazışarak sanki kendimi hamile olacak duruma bile getiriyorum bazen...
neden böyle takıyoruz anlamadım bukadar....
aslında yaptığımız paylaşımda çokgüzel bişiler öğreniyoruz negüzel işte ama yokk kendikendimize kötü düşünüyoruz çünküüü...
iyişeyler düşünelim iyi olsun işallahh

sağol hakcacım iyiyim tatlım sen nasılsın bebek nasıl kaç aylık oldu :CüvCüv:

canım bugün kısmetse 3.ay bitiyor yarın 4.ayımıza giricez.
darısı sizlerin başına inşallah. canım pozitif düşün. sana hak veriyorum,hepimiz buralara gelene kadar bazı aşamalardan geçiyoruz.Allahın takdiri.herzaman inan ve dua et,hayırlısı diye. stresten uzak durmaya çalış,bana doktorumun dediği stres yapma,başka şeylerle uğraş dedi. bende bu ay düşünmemeye çalıştımgerçekten çok önemli.herşey gönlünce olsun...

Teşekkürler canım bilgilerin için

biz birtanesini bulamıyoruz bu millet kız oğlan derdine düşmüş arkadaşım üzülme diyeceğim ama malesef insan ister istemez üzülüyor allah sabır versin sana hepimiz kafaya takıyoruz birde çevreden baskı olunca daha beter üzülüyoruzÇok üzgünüm çoook

günaydın sumos canım haklısın kızmakta. kız erkek farketmez sağlıklı olsunda...Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah sağlıkla...

ya bukadar millet arkandan çocuğu olmuyomu diye konuşurken sende bunu bilirken ister istemez her ay stresede girersin delide olursun kimseyle görüşmüyorum kzılar görüşmeyecemde yeter artık okadar yıprattılarki beni offffff

nilüfercim canım hiç belli olmaz banada doktorum adetin düzensiz olsa yumurtlama gününü bilemezsin demişti. hadi bakalım hayırlısı doktor ne diyecek...
evet hakca canım bende şimdi bilemiyorum..arıyoruym bulamıyorum..ovelasyon testi falan aldım zaten 5tanecik çıbıı var ..arada bulasın daha çok sinir oldum o çıbıklara..
şimdi dr..ultrasonla bakınca yumurtayı falan görürse anlar ..tahminen şugün bugün derse çoookkk ii olur..tabi atılsıysa bidahaki ay adetten sonra gidicem artık..yakalamak lazım çünküüü..
bide bazı aylar yumurtlama olmuyormuşdiye duydum bu doğrumu acababenneyaptımki

maşaalah canım allahım kucağına almayıda nasip etsin inşaalah

nilüfer aşağıdaki yazı alıntı: adetin 21.günüde yumurtlamanın olup olmadığı kan testiyle belli oluyor.
* Kadınlar, doğurgan olup olmadıklarını hamilelikten önce de öğrenebilirler mi? Detaylı bir inceleme ile tüplerin açık olup olmadığı kontrol edilebilir ama evli olmayan bir kadında bunun yapılmasını tavsiye etmiyorum. Bu test, çocuk yapmaya karar veren çiftlerde hamilelik olmamışsa yapılmalı. 35 yaşın altındaki kadınlarda bir yıl denemenin ardından, 35 yaşın üstündeki kadınlarda ise biraz daha kısa tutulabilecek sürede hamilelik olmamışsa, bu teste başvurulabilir. Kadınlarda yapılması gereken bir başka test ise yumurtlama düzeninin ve hormonların dengeli olup olmadığının araştırılması. Bunun için iki basit kan testi var. Birincisi, adetin üçüncü günü yapılacak yumurtalık ve yumurtalığı idare eden hormonların ölçülmesi. Diğeri de, adetin 21'inci günü yapılabilen ve yumurtlamanın olup olmadığının kontrol edildiği kan testi. Bu testler sayesinde; bir kadının hormonal düzensizliği ve yumurtlamada sorunları var mı, çok genel bir şekilde anlaşılabiliyor.

canımmm çok teşekkürederim ...bunuda öğrendim yaa sağol tatlışş..demek ki bven 2.testi yaptırabilirim.ha 19.gün ha 21.gün)))))sağol canımmm
dr a soracak bi soruda buldum buarada..boş boş gidiyormuş gibiolmasın dimi ama

bu insanları hiç anlamıyorum..ya hayırlı evladım olsun diye dua etmiyolarda allahın nasibettiği kız evladı istemiyorlar..o çocuğa daha doğmadan üzüldüm şimdi..
hem kızlar daha hayırlı olurlar ...amannn nebilim insanları anlamak çok güç yazık valla yazık.....

kızz sumoşşşş ne üzülüyosun bee..soranlara düşünmüyoruz hayatımızı yaşıyoruz de sende...bu çirkef dünyaya çocuk getirmek bencillik falan dede millet senden ümidi kessin sonra süpriz yaparsın canım....
banada herkez soruyo ..size neeeee ama dimi....benımde 2 arkadasım buay hamıleymiş..çok sevindim ama kendimede üzüldüm..şimdi ben kalamadım herkez hamile kalıyor dedim bian...ama hemen unutmaya çalılştım bu düşünceyi..bizimde olacak merak etmeee canım yaa...ama bukadar hayattan kopma lütfennnnn:1hug:

hlymms ve lücian nasılsınız kızlar...lücian sen nasılsın neoldu senin durumun...biara bişiler yazmıştın sen baya oluyor eşinle düzeldimi aran...senin bazı şüphelerin vardı ama bidahada yazmadın galibaa.yada ben okumadım..
merak ettim durumunu iyimisin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…