Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ayy kilo deme banaa ..çok sinirim bozuk yaa..ben o kiloları aldım bileee maşşalahım var valla kodummu oturtur pozisyonuna girdim yaaakaydirigubbakcemile3
o pasta börekler hayatımı kararttı uffff..yeni evliyiz diye herkez çağırdı yedirdi içirdi duba yaptılar bizii-tatlicadiarzu-
şimdi rejime başlamak istiom ama olmiii....çok karnım acıkıyoo..

ne yapalım canım can boğazdan gelir,vazgeçemiyoruz işte.biraz dikkat ederiz bizde ne yapalım...ama yemektende vazgeçmeyizkaydirigubbakcemile3

vildan öle düşünme kızım sen bisürü gerekli ihtiyaçtan o çarşı işini çıkıp halletmek zorundaydın zaten gülüm..çocuklarda zaten havadan nem kaparlar..üzülme..
şimdi bakarsın yavruna 2 günde iyileştirirsin canuummmm....

saol cnm
ben çıkıyorum kızlar kızımı anneme bırakacam
görümceme nişan alış verişine benide çağırdılar
gördüğünüz gibi hala sürtme peşindeyim
aslında ben sürtme peşinde değilimde mecbur gitmek zorundayım kimsesi yok görümcemin ...ehh bende abisinin karısıyım bana düşüyo tabiki

saol cnm
aslında ben sürtme peşinde değilimde mecbur gitmek zorundayım kimsesi yok görümcemin ...ehh bende abisinin karısıyım bana düşüyo tabiki

tamam canım iyi alışverişler.git tabi neden gitmeyeceksin ki.görüşmek üzere...

kızlar size bişi diyimmi ben yarın için dr dan randevu aldım..yumurtlama takibi için ama yarında 19.günüm..belki gitmiştir yumurtalar ne bilim işte can sıkıntıss benimkide gidim dedim....
sizce belli olurmu...ben yarın bigün hamiş kalırsamda bu dra gitmeyiş düşünüyorum birazda tanışma olsun bilsin beni diye randevu aldım..
şimdide dr a bişiler sorim bari diyorum düşünüyorum düşünüyorum soruda aklıma gelmiyoooosırnaşık şeysırnaşık şey
sanki misafirliğe gidiyomuş gibi olcam heee..bakçak yumurta yoookkkksırnaşık şey
ayy ne sorsam bu adama acabaa....ben sorarmışım artık çocuk varmı doğğtorr beyyyhihoyyyt

saol cnm

göster yengeliğinii vilsancım...kim yapcak başkaa...daha sana çoookkk iş düşcekkk ...
ayyyy mesela kınayıda sen yakcen negüzel canummkaydirigubbakcemile2
şekerim bu işler yengeye sormadan yapılmazz....kolay gelsinnn

nasılsınız vildan hiçbir anne çocuğunu hasta etmek istemez ama bazen olabiliyor bizde hemen kendimizi suçlarız. Ama bunlar çocuk tabiiki hastalacaklar. Hemen kendini suçlama. O zmaan dünyadaki hiçbir anne iyi değil çünkü hepsinin çocuğu hasta olabiliyor. Öpüyorum küçük kuzunu

Arkadaşlar bu yumurta takibi nasıl oluyor ilaçda kullanıyormusunuz bana anlatırmısınız

hoşheldiniz rozalin ve yeb2004...a.s.
nasılsınız???

Arkadaşlar bu yumurta takibi nasıl oluyor ilaçda kullanıyormusunuz bana anlatırmısınız

hayatım kullananlarda var tabii..yani ilaç tedavisi görenlerde oluyor ama onun için enaz 6 ay çocuğunun olmaması lazım hatta 1sene ...dr seni yönlendirir bukonuda
ama beni sorarsan biz ilk geçen ay denedik tutmadı....
normalde adetin 9.günü çağırıyor dr yumurtalarına bakıyor ve sana şu gün yumurtan çatlar birlikte olun diyor..yumurtlama gününü öğreniyorsun...
ben 9.gün değilde 19.gün gidiyorum ..belki atılmıştır belki atılmamıştır ama atılmama ihtimalıde var benim çünkü çok düzensizleşti 2 aydır adetim hiçç belli değil günüm...
oyuzden 19. veya 20.günüde yumurtlayabılırım diye bi ihtimalimde var.. dr bakcak mesela bugun çatlar birlikte olun diyebilirse bebiş yüzde 90 gelir:emir_bebek:
ben bi ilaç kullanmıyorum..daha yeni çünkü benim....
buyumurtlama işinide arkadaşım söyledi bana oda bi ay kalamamış ve böyle ultrasonla bakmış dr.gününü demiş ve 1 saatte yat hemen kalkma demiş.hamile şuan bizimki:CüvCüv:

evt canım ..gözümüzü burada açıyoruz resmen...:1shok:

aslında bebek düşüncesini aklımdan atmaya çalışıyorum çünkü buraya girince daha çok aklıma geliyor ama sizleride çok merak ediyorum dayanamayıp giriyorum gamyoncuiremsu

hayatım kullananlarda var tabii..yani ilaç tedavisi görenlerde oluyor ama onun için enaz 6 ay çocuğunun olmaması lazım hatta 1sene ...dr seni yönlendirir bukonuda
ama beni sorarsan biz ilk geçen ay denedik tutmadı....
normalde adetin 9.günü çağırıyor dr yumurtalarına bakıyor ve sana şu gün yumurtan çatlar birlikte olun diyor..yumurtlama gününü öğreniyorsun...
ben 9.gün değilde 19.gün gidiyorum ..belki atılmıştır belki atılmamıştır ama atılmama ihtimalıde var benim çünkü çok düzensizleşti 2 aydır adetim hiçç belli değil günüm...
oyuzden 19. veya 20.günüde yumurtlayabılırım diye bi ihtimalimde var.. dr bakcak mesela bugun çatlar birlikte olun diyebilirse bebiş yüzde 90 gelir:emir_bebek:
ben bi ilaç kullanmıyorum..daha yeni çünkü benim....
buyumurtlama işinide arkadaşım söyledi bana oda bi ay kalamamış ve böyle ultrasonla bakmış dr.gününü demiş ve 1 saatte yat hemen kalkma demiş.hamile şuan bizimki:CüvCüv:

nilüfercim canım hiç belli olmaz banada doktorum adetin düzensiz olsa yumurtlama gününü bilemezsin demişti. hadi bakalım hayırlısı doktor ne diyecek...

X