Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

rufeydecım sende bir doktora git bakalım ne diyecek. hayırlı haberlerle dönersin inşallah. bizi habersiz bırakma...

beryal,citos,vildan,interhat,okyanus,dilnur,nilüfer,merveburc,sultan,vildan83,papatya,pınk rose,merve85,sessizdeniz,bircan,maat,tatli.cadi,claire,alin ve diğer kızlar sizler neredesiniz???

belenaydanda inşallah bugün güzel haberler alırız bebişinin kalp atışlarını sağlıkla duyar:Saruboceq:

günaydın kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim Şeniz

hakçaa canımmm yedinizmi pataları ..misafirlerin gittimi yoksa duruyolarmı hala:roflol::roflol::roflol:

hakçaa canımmm yedinizmi pataları ..misafirlerin gittimi yoksa duruyolarmı hala:roflol::roflol::roflol:

canım gittiler dün akşam çaya gelmişlerdi.yedik sizide beklerim bir günkaydirigubbakcemile5. dün dilnurada yazdım birlikte bir ilde olsak yaparız hep birlikte yeriz ne güzel olur...kiloda alırız tabi...bende şimdi dikkat etmeye çalışıyorum çok severim çünkü pasta,böreği...

hayırlısı olsun tatlı bebek....çok az kalmışşş:CüvCüv:işallah gelsin buay bebişin canımm..
işallahh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın vildancım nasıl oldı kızın bugün daha iyidir umarım...

günaaaaaaaaaaaaaaaaydın canlarım nasılsınız vildoşum yeğenimize ve sana çok geçmiş olsun

günaydın vildancım??nasılsın..?
kızınmı rahatsız neoldu??umarım kötü bişi değildir...
geçmişolsun canım

teşekkür ederim kızlar
iyi değil şu iki günü atlatırsa bişeyi kalmaz çok kötü üşütmüş
hep benim yüzümden çarşı ve vitrin sevdam yüzünden o soğukta onu gezdirdim şimdide hasta ettim
hangi işi doğru yapıyorumki ben zaten
dünyaya yanlış üstüne yanlış yapmak için gelmişim

canımm ya vallahi bi buluşma günü yapardık negüzel olurdu dimiiikaydirigubbakcemile2
keşke olsaydıı ...
hakça sana bişi diyimmi sanırım biz denizliden gelin alcazkaydirigubbakcemile..kardeşimin kızı oralıymışş ..yazın istemeye geliyoz bakalımkaydirigubbakcemile2

evet canım güzel olurdu bol bol yer içerdik,sohbet ederdik.

hayırlısı olsun nilüfer.Allah tamamını erdirsin şimdiden...

ayy kilo deme banaa ..çok sinirim bozuk yaa..ben o kiloları aldım bileee maşşalahım var valla kodummu oturtur pozisyonuna girdim yaaakaydirigubbakcemile3
o pasta börekler hayatımı kararttı uffff..yeni evliyiz diye herkez çağırdı yedirdi içirdi duba yaptılar bizii-tatlicadiarzu-
şimdi rejime başlamak istiom ama olmiii....çok karnım acıkıyoo..

vildancım neden öyle diyorsun sen kendini suçlama..havalar kötü bir soğuk bir sıcak.dün burada hava çok güzeldi bugünde soğuk ve hafif fırtına var.. bence sen çokkkkk iyi bir annesin:1hug: ilgileniyorsun kızınla.en büyük anne bizim vildan annea.s.

:1hug: saol canım yaa her zamanki gibi çok incesinyerimseniben

vildan öle düşünme kızım sen bisürü gerekli ihtiyaçtan o çarşı işini çıkıp halletmek zorundaydın zaten gülüm..çocuklarda zaten havadan nem kaparlar..üzülme..
şimdi bakarsın yavruna 2 günde iyileştirirsin canuummmm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…