Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vıldancım kızına cok gecmıs olsun.sen onu kayınvalıdene bırak canım daha da usutmesın daha coook carsı pazar dolasıcanız sız.dugun telasda cok zor yaa Allah kolaylık versın

hlymms ve lücian nasılsınız kızlar...lücian sen nasılsın neoldu senin durumun...biara bişiler yazmıştın sen baya oluyor eşinle düzeldimi aran...senin bazı şüphelerin vardı ama bidahada yazmadın galibaa.yada ben okumadım..
merak ettim durumunu iyimisin canım

ıym canım sagol sen bu yumurlamaya fena takmıssın ınsaallah bulursun

hakca ıcıne mı doguyor kızım senın gecmısı okudum da dunde bugunde aynı seyı yazmıssın hamıle patlaması yasanacak dıye ayyy sankı bende daha bı umutlandım
hamılesın ya belkı gercekten dogru cıkar

kaydirigubbakcemile3
ıym canım sagol sen bu yumurlamaya fena takmıssın ınsaallah bulursun

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evettt napim bebiş için arıorum ...30 günde 1 gün anacım takmammı ogünü bulmam lazımkaydirigubbakcemile3
ama bulacammm arayan bulurmuş derlerhihoyyythihoyyyt

kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evettt napim bebiş için arıorum ...30 günde 1 gün anacım takmammı ogünü bulmam lazımkaydirigubbakcemile3
ama bulacammm arayan bulurmuş derlerhihoyyythihoyyyt

alemsın kızım sen yaa haklısın valla 1 gun arada bul

hakca ıcıne mı doguyor kızım senın gecmısı okudum da dunde bugunde aynı seyı yazmıssın hamıle patlaması yasanacak dıye ayyy sankı bende daha bı umutlandım
hamılesın ya belkı gercekten dogru cıkar

ay işallahhhhhh canımm....
hamile ya şimdi içine doğanda olur dimiiii....işallahhhh:Saruboceq:

hb cnm senınle daha once tanısmamıstık kendınden bahseder mısın bıraz

bende 1 senedir bebek istiyorum olmuyor bende pko var çeşitli tedaviler uygulandı olmadı enson doktorum aşılama dedi aşılama yaptıracağız bu ayın sonuna doğru :emir_bebek:

hlymms canım senmi soruyordun hangi dra gidiyorsun falan diye...???dr arıyormuydun sen canım ya karıştırdım kim sormuştu diyee-tatlicadiarzu-

ya bişi sorcam adete bikaç gün kala evde yapılan idrar testinde sonuç görünürmü zor bekliyom var ya şu son günler geçmek bilmiyo bir türlü çok heyecanlıyım

hııım hadı hayırlısı cnm bızde 2 yıllık evıyız 1 yıldır ıstıyoruz benım tahlılerım temız cıktı sadece sut hormonum yuksek onun ıcınde hap kullanıyorum eger bu ay adet olursam ılac tedavısıne baslıcaz

tatlı bebek ve sultan hg dınız bız ıyız kızlar sız nasılsınız bakalım

X