Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kimse yokmu huhuhukaydirigubbakcemile5 vildan ögleden sonra gelmissin sevindim valla.kızınada cok gecmis olsun.

kızlar iyi akşamlar...embriyolarımız 7 taneye indi 9 dan.ama gelişimleri iyiymiş.özellikle 6 sının .yarın transfer olabilir.dua edelim nooolur...

kızlar bu arada bu progestan acayip derecede başımı döndürüyor benim karar verdim yarın doktora gidecegim kımetse...

uzun zamandır giremiyorum yeni arkadaşlarıda hiç tanımıyorum mrb kızlar nasılsınız

merhaba herkese, siteye daha önce üye olmuştum fakat yeni girebildim. bende hamile kalamayanlardanım.. kistimi aldırdım.

günaaaaaaaaaaaaaaaaydın canlarım nasılsınız vildoşum yeğenimize ve sana çok geçmiş olsun

hamilleler arttımı varmı başka hamiş haberleri bende heyecanla bekliyom

bugün 21. günüm bakalım 23. demi 25 indemi geliyo

günaydın kızlar..umarım herkes iyidir.güzel bir Perşembe günü diliyorum herkese.

sanada günaydın canım nasılsın?
hayırlısı olsun inşallah seninde güzel haberlerini alırız:1hug:

canım süpriz mucize ve merv85 hamile...darısı sizlerin başına inşallah:Saruboceq:

canım süpriz mucize ve merv85 hamile...darısı sizlerin başına inşallah:Saruboceq:

merve yi farkettim de mucize ve sürpriz i bilmiyodum ne güzel Allah hepsine sağlıkla
kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…