Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bircan kaçtır görüyorum hiç muhabbete katılmıyorsun napıyosun

yok canım doktora gittim ama şuan tedaviye gerek görmedi herşey normal dedi henüz 6 aylık evliyim 3 aydır çocuk istiyoruz çalışmalar başladı ama icrat yokkaydirigubbakcemile3

daha yeniymişsin neden hemen çocuk istedinki kaç yaşındasın ayıp olmassa bende 2 yıllık evliyim 5 aydır istiyorum benmde tedaviye ihtiyacım yokmuş güya ama ateş ölçtürüyo doktor bana her sabah kıpırdamadan ateşini ölçüp yazıyosun yumurtladıgın gün belirleniyo bu şekilde.bu ay denedik bakalım tuttumu:

24 yaşındayım baştan dediğin gibi tereddütlüydüm ama sonra bunu gerçekten istediğimin farkına vardıma.s
iyikide varmışım en azından bu durumumunda farkına varmış oldum erken teşhiş hayat kurtarırmış ya o misalsırnaşık şey
Bu arada ateşi dijital makinaylamı ölçüyon yoksa normal derecemi bende normali varda denemedim hiç:sm_confused:

hg dudedude umarım Allah hepimize nasip eder kimse umudunu yitirmesin

iyi akşamlar kızlar....
bu gün doktora gittim kotrol için her şey normal dedi ve yumurtam oluşmuş,bhcg de sıfırlanmış ve bu cuma cumartesi pazar ilişki olsun dedi,ne kadar korunmam gerekiyo dedim korunmana gerek yok dedi,bende şaşırdım,normalde düşükten sonra bi kaç ay korunmak gerekiyo diye biliyodum ama doktorum biraz hızlı çıktıkaydirigubbakcemile3korunmana gerek yok her şey yolunda gayet sağlıklısın bu hafta sonu mutlaka ilişki olsun dedi,ama benim özel sigortamın hamilelikle ilgili muayeneleri ve doğumu karşılaması için 5 ayın dolması gerekiyo veee bu 5 ayda nisanda doluyo yani nisanda ki adetimi takiben hamile kalmam gerekiyo....ne yapcağımı bilemiyorum...eğer bu ay hamile kalırsam hastanemi değiştirmem gerekecek tabi doktorumu da,yatırdığımız paranın boşa gitmesini dşünmüyorum bile,bunun yanı sıra doktorumdan da çok memnunum...bu seferde diyorum düşükten sonra hamile kalma olasılığı yüksek oluyomuş ben bu fırsatı kaçırırsam diyorum bi poliçe uğruna....ne yapcam ya cumaya kadar düşünmem lazım.eşim poliçeyi bekliyelim diyo bu sefer ben kızıyorum poliçemi önemli diye,ozaman beklemeyelim başka hastaneye gidelim diyo bu sefer ben doktorumu değiştirmem diye söyleniyorum garibim o da ne diyeceğini şaşırdı ne dese suç oldu,o da bana bıraktı...tek başıma karar vermekte zor....aman benim de iyice kafam karıştı-tatlicadiarzu-
Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah....

sizce ne yapmalıyım kızlar???????

ay çok heyecanlıyım arkadaşlar tesadüfen dün baya bi rahatsızlanıp acile gittim şiddetli baş ağrsı baş dönmesi kemik ağrıması yüzünden doktor gebelik şüphesiyle ilaç yazamamıştı test yaptık pozitif çıktı ama değerim daha düşük 19.16 zaten daha adetime 4 5 gün var 3 gün sonra tekrar test yaptırcaz inşallah yükselir ne dersiniz

canım öncelikle merhaba..
bende zaten bu iki konuda takılıyorum ya,bebeği ertelemiycem tabiki herşeyden daha çok istiyorum,maddiyata takılmıyorum zaten,onu düşünmediğimi belirtmiştim,ama doktorumu değiştirmem gerekecek,arada dere de kaldım...eyse Rabbim ne hayırlıysa onu nasip etsin inşallah...

tebrik ederim canım,inşallah değerlerin yükselir,hayırlı haberlerini verirsin.bu arada ne kadarlık evlisin?

ben 7 aylık evliyim 5 yıllık flörtümüz var ama asla o arada birliktelik yaşamadık ben 6 ay hap kullandım bırakalı 68 gün oldu dün tesadüfen doktora gitik böyle oldu acaba yükselirmi ne yapmam gerekir düşmemesi için ne tavsiye edersiniz bu bebeği çok istiyoruz :CüvCüv::ecrin_bebek::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bende 7 aylık evliyimkaydirigubbakcemile5
canım vallahi düşmemesi için ne yapılması gerektiğini bilmiyorum çünkü benimde geçen ay ilk düşüğüm oldu,hamileliğimi öğrendikten sonra yemek düzenime uyku düzenime çok dikkat ettim ama bhcg değerlerim düştü ve 5 heftalık bebeğimi kaybettim..yani Rabbim İsterse bebişin sana sıkıca tutunur ama ömrü yoksa ne yaparsan yap kurtaramazsın...inşallah bebişin sana sıkıca tutunur ve Rabbim kucağına almayı nasip eder...sadece hayırlısı için dua et canım:Saruboceq:

hayırlı olsun merve canım inş devamı gelir dikkat et kendine allah bizede nasip eder inş

ya kimsecikler yok:bbo:
kaç günden beri yeni girme fırsatım oldu bu sefer de kimse yok ...kendi kendime konuşuyorum,
sanırım seçim arifesinde olduğumuz için çalışmalar tam gaz devam ediyoŞeniz

ben hala kararımın ne olcağına karar veremedim(harika bi cümleydi kabul ediyorum)kafam karışık o yüzden dersime çalışamıyorum:bbo:

bende kalamıyorum ve bunu çok kafama takıyorum aslında 12 yaşında kızım var ama ona kardeş istiyorum fakat bir türlü olmuyo((

arkadaşlar merhaba ben mersinden aynur 22 yaşındayım 9 aylık evliyim ve artık bebek istiyorum.şimdiye kadar hiç korunmamama rağmen neden olmuyor anlamadım.sitenizi yeni keşfettim.bu arada eşim denizci 1 ay 1,5 aya bir geliyor 15 gün kalıp gidiyor..senağlama

günaydın kızlar ben bu akşam ankaraya gidiyorum laparoskopi yaptırmaya salı günü olucam ama cuma tahliller yapılacak pazartesi yatış salı ameliyat bana dua edin olurmu hepinizi öpüyorumŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…