Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

rufeyda napıyosun canım haber yokmu hala..bak bende bekliom..çıkmadan ver şu müjdeyi gaza gelelim bebişim yaaa

sorunda orda ya canım bizim nezaman yumurtladığımız belli değil nezaman hamile kalırız oda belli değil-tatlicadiarzu-
bak ısrarla yazmış saraçoğlu maydanoz,nane ve adaçayından uzak durun diyo ben uyarmayı borç bilirim

:1hug:canım şimdi mesajımı yazarken gördüm..özürdilerim canım...
hayatım olsun canım ..bizimde bebişlerimiz biletini alıp gelcek mutlaka canım:1hug:

ay maydanoz ve nanedemi zararlı beee(((bende durmadan salata yapıp içinede taze nanee koyarım ...
maydanozu heçç sevmemde...bunlardamı düşük yapıyormuşş

ay maydanoz ve nanedemi zararlı beee(((bende durmadan salata yapıp içinede taze nanee koyarım ...
maydanozu heçç sevmemde...bunlardamı düşük yapıyormuşş
Bilmiyorumki düşükmü yapıyo ama kötü bişey yaptığı kesinki hamile kalmak isteyen yemesin diyo adam:sm_confused:
ama naneyi biliyordum ben sürekli kullanıldığında hormonal dengeyi bozuyomuş canım

neyse kızlar ben bugün çok yoruldum biraz dinleneyim
bu haberi de sindireyim birazcık sonra görüşürüz hoşçakalın....

kısmet artık önümüzdeki maçlara bakıcaz her maç şampiyonluk degerinde bizim için:roflol:
eee yanii:roflol::roflol:
ama sende sıfır aldın bu sefer bidahakine dersini aksatmadan çalış:mymeka:
Sana diyorum benim skor ne olacak bakalımdelikafadulden

herkese iyi akşamlar umut listesinden hamişlere benide geçirebilirsiniz..Darısı hepinizin başına kızlar.Sağlıkla inşallah.......

saol canım amin Allah isyen herkese nasip etsin bunu inşallah.Okadar uğraşmama rağmen olmadı ummadığım anda tedavi ve ilaçları bırakmışken mucize gibi bişi.Rabbim çok büyük hiç umudunuzu yitirmeyin bence..

gerçekten mi nekadar güzel bizim mucizemizde inşallah en yakın zamanda gerçekleşir:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…