Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın kızlar ben bu akşam ankaraya gidiyorum laparoskopi yaptırmaya salı günü olucam ama cuma tahliller yapılacak pazartesi yatış salı ameliyat bana dua edin olurmu hepinizi öpüyorumŞenizŞeniz

hayırlı yolculuklar canım çook geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

hakcacım sanada günaydın bugün mesaiye geç kaldın canım gözüm yollarda kaldı nerdesin sengözlerimebaksanab

günaydın kızlar ben bu akşam ankaraya gidiyorum laparoskopi yaptırmaya salı günü olucam ama cuma tahliller yapılacak pazartesi yatış salı ameliyat bana dua edin olurmu hepinizi öpüyorumŞenizŞeniz

canım Allah yardımcın olsun acil şifalar versin selametle git gel :Saruboceq::Saruboceq:

okyanusum özelden msjını aldım canım iyi olmana sevindim dişin için Allahım şifa versin seni çokkk öptümmmmm

mrb kzılar nasılsın bakim beni soracak olursanız ben iyiyim bolbol çalışıyorum ve çok yoğunum duyduğuma göre maatta hamileymiş doğrumu kızlar...

mrb kzılar nasılsın bakim beni soracak olursanız ben iyiyim bolbol çalışıyorum ve çok yoğunum duyduğuma göre maatta hamileymiş doğrumu kızlar...

mrb sultan49 maat enson adetim oldu diyordu hamilemiymiş hiç haberimiz olmadı eğer öyleyse çok sevindim tebrikler maatcım:uhm:kaydirigubbakcemile5

günaydın kızlar..
bu gün topik çok sessiz...
yaaa ben hala düşünmekteyim...ne yapcam ya...kafam çok karışık:bbo:

günaydın kızlar..
bu gün topik çok sessiz...
yaaa ben hala düşünmekteyim...ne yapcam ya...kafam çok karışık:bbo:

Sessizdeniz arkadaşım dr korunmana gerke yok diyosa bırak eger olursa başka iyi bir dr bulursun, eğer olmazsa diğer aylar olur poliçende yanmamış olur canım. Allah biliyordur hayırlı olduğu zamanı o zaman nasip eder. Bu ay hamile kalacağın garantide değil belki bu ay vücudun dinlenecek mayısta kalırsın hamile

çitos sende hamilesin galiba öle duymuştum artık tebrik ederim senide
vildan ne alemdesin kız çık ortaya bebiş yokmu kız :))

çitos sende hamilesin galiba öle duymuştum artık tebrik ederim senide
vildan ne alemdesin kız çık ortaya bebiş yokmu kız :))

günaydın kızlar

yok canım ben tembel çıktım bebiş mebiş yok beklemedeyim gurke yattım 3 gün önce kuluçka dönemimdi ama horozum ayrı yerde ben ayrı kümesteydim

X