Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kader arkadaşlarım dua istiyorm sizlerden ya cuma günü kan tahlili yaptıracam inş bu sefer tutmuştur bebeşim beklemek ne zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

UMUT LİSTESİ
belenay
zeyno-23
medura
yumyum
minos
nix
gülen
doğa6
durulaytug
hilal1975
ecetuna
karagözlü
sevdagül
gozdenc
yeşimcik
süar
gözek
blackrose23
cano77
rem
morgül
g sezen
bengüsu
r2d2
paylaşım
figen 26
nazlımelek

kendimide listeye ekledim kızlar...
Allah hepimizin yardımcısı olsun...
en kısa zamanda listeden hamiş vermek ümidiyle sevgiler...:)))

kızlar gelen listeyi yenilesin güzel oldu be hamiş olamasakda birbirimize destek oluyoruz allahım bu listeden yazan bütün isimler en kısa zamanda listeden ayrılıp hamişler grubuna terfi etsin lütfeeeen hayırlısını diliyoruz hepimizde dimi kıslar amiiiiiiiiiiiin

kızlar bende varım henüz hamiş olamadım. (eski nicim esma büyük. )ama mevlam büyüktür her şeye gücü yeter.inşallah bigün bizlerde nasip eder buradan hamişiz diye bağırmayı.rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize.inşallah.

canım arkadaşlarım bütün dualarım sizlerle
umarım tez zamanda bebişlerinizi sağ salim
sağlıklı bir şekilde kucağınıza alır
anneliği doya doya yaşarsınız
umutlarınızı hiç bir zaman yitirmemeniz dileklerimle

merhaba bein ismim süer olarak yanlış yazılmış süar olarak düzeltirseniz sevinirim

Ya Belenay Bu Arada Resimdeki Bebeiş Kim Ben Senin Sandim Ama

erkek kardeşimin kızı dünya tatlısı bir görsen kardeşim evlenir evlenmez bebekleri oldu eşimin kardeşininde evlenir evlenmez oldu üstelik üçümüzün evlilikleri birer ay arayla ama biz hale bebiş sahibi olamadık tembeliz kızım biz tembeliz :roflol:gençler aldı yolu gitti biz yaya kaldık

Klomen yumurta geliştirici ilaç.Bende kullanıyorum ama sadece ayda 5 gün.Adetimin 5. günü başlayıp 5 gün kullanıp bırakıyorum.Adet döngün ortalama 28 gün sürüyorsa hamile kalabilmek için en uygun günler 12.13.14.15.16. günler diye biliyorum.

Kizlarrr Bende Varim Malesf Hamile Kalamiyorum Bugun Doktordayim Yine Bu Ayda Klomen Tarzi Bir Ilacla Deniycez Olmazsa önümüzdeki Ay Aşilama Yapicaz Benid Listeye Ekleyeblirsiniz Bendede Pko Vr Malesef

yaaaa vildan nerdesinnnnnnn yadel senide çokkk ösledim okyanus akşam gelmedin alcen olsun rufeyda senide merak ettik iyice firdevs umarım hastalığın geçmiştir maat ve belenay sizde iyisinizdir umarım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…