Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

beryalcim sen kaçta gideceksin doktora? güzel haberlerini bekliyoruz...

citos,vildan,dilnur,okyanus,tatli.bebek,pink rose,interhat veeeeeeeeeeeee diğer kzılarrrrrrr sizler neredesiniz:uhm:

canımmm toprağım benim.benim doktora gideceğimi unutmamışsın ne güzel.yerim seni. günadınlar bu arada herkese.ben 11.30 da doktorda olacağım.çok heyeanlıyım çıkacam az sonra eşimi bekliyorum gelip alaak beni,gitmeden sizlere yazayım dedim.ne olur dua edin bana miniğimin kalp atışlarını duyayım. bu arada çitos geçmiş olsun kuşum.bugün bende çok kötüyüm midem fekakaet bulanıyo.hiç bugüne kadar bulanmamaıştı bugün heyecan da varya hepsi beraber bulantı yaptı.öpüyorum hepinizi dönünce yazmaya çalışırım yazamazsam merak etmeyin eşim izin li bugün benim için alışverişe gidecez geline öğleden sonra falan yazarım sizlere.öpüyorum sevgi kelebeklerim ŞenizŞeniz

canım geçmiş olsun...inan benimde şimdi öyle midem taş gibi...okyanusun dediği gibi arad bir oluyor galiba...bunada şükğr diyelim...

evde dinlenseydin keşke...ikinizide öpüyorumŞeniz
sağol canım şuan evdeyim zaten işe gelmedim

canım hadi hayırlısı dualarımız seninle:Saruboceq: canım...sağlıkla bebişinin kalp atışlarını duyarsın inşallah... aman siz iyi olunda gezin.. ama bizide habersiz bırakma...iyi alışverişler. görüşmek üzere...
bugün hepimizin midesi kötü o zaman...ne yapalım bebişler için katlanıcaz. onlar iyi olsunda:Saruboceq:

sağol canımcım inşaalah bebişinin kalp atışlarını duyarsın canımŞeniz

sağol canım şuan evdeyim zaten işe gelmedim

tamam canım ben evde net olduğunu bilmiyordumda o yüzden söyledim sen dinlen bebişimizde dinlensin...bende kendimi dinliyorum evde olunca sizlerle yazışınca rahatlıyorum. olmazsa biraz dışarı çıkayım diyorum,tabi daha kötü olmazsam inşallah düzelir midemiz...

günaydın herkeze canlarım..nasılsınız.ben çookk iyiyim ..herkeze merhaba:1hug:

hakca canım senin bebişin nasıl??biraz miden kötüymüş galiba geçmişolsun..

hakcacım citosum iyi olmaya çalışıyorum
bende hamile değilim ama midem çok kötü
cuma akşamı görümcemi ısrarla istemeye geldiler kaynatam kocacımı çağırdı gel oğlanla konuş ne diyon diye
mideme bi ağrı girdi ilaç içtim yine geçmedi
cumarteside ben gördüm damadı
ve dün söz kestik çok kötüyüm üzülüyorum:çok üzgünüm:

günaydın kızlar hayırlı günler bol hamişli bir hafta diliyorum hayırlısıyla inşş...

canım benim sanada geçmiş olsun canım hayırlısı olsun üzülme görümcen mutlu olsun varsın mutluluklar dilerim:1hug:

canım benim sanada geçmiş olsun canım hayırlısı olsun üzülme görümcen mutlu olsun varsın mutluluklar dilerim:1hug:

artık bize allah yerine yakıştırsın demek düşüyo ama çok zor oldusenağlama
bunun daha düğünü var kesin acillik olurum ben :çok üzgünüm:

sanada geçmiş olsun:1hug:
canım görümcen için hayırlısı olsun... Allah tamamını erdirsin sen neden üzgünsün? geçen birşeyler yazmıştın ama kusura bakma yine soruyorum çünkü unuttum

günaydın kızlar hayırlı günler bol hamişli bir hafta diliyorum hayırlısıyla inşş...

hoşgeldin hayatım..duaların için çok teşekkürler canım..buhafta benim için çok önemli ..işallah buay hepimiz başarıcaz tatlış

canım senindemi kötü miden sanada geçmiş olsun a.s.
bizi bebişler iyi eziyet edicekler yaramazlar ama olsun razıyım her eziyetlerine

Günaydın arkadaşlar. Hepinize iyi haftalar. Çitos çok geçmiş olsun. Ama bunlar ilk anne olmanın zorlukları bunlarla başlıyoruz ama bazılarında hiç olmuyor. Tuzlu bişeyler ye. Vildan niye görümcenin sözlendiğine bu kadar üzüldün. Çok mu seviyordun yoksa hiçmi sevmiyordunda üzüldün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…