Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Günaydın arkadaşlar. Hepinize iyi haftalar. Çitos çok geçmiş olsun. Ama bunlar ilk anne olmanın zorlukları bunlarla başlıyoruz ama bazılarında hiç olmuyor. Tuzlu bişeyler ye. Vildan niye görümcenin sözlendiğine bu kadar üzüldün. Çok mu seviyordun yoksa hiçmi sevmiyordunda üzüldün.

günaydın canım nasılsın?

cumartesi tam yumurtlama günümdü %99 gebelik kalma şansımın en yüksek olduğu gün
kaynanamlarda kalacaktık mecbur ertesi gün söz kesmeye geleceklerdi
kocişin teyzesiyle enişteside geldiler kalmaya
kociş sinir oluyo onlara sevmiyo kaçtı eve geldi evde yattı
bende telefonu elime aldım" bugün yumurtlama günümdü sen beni niye burda bıraktın tek başıma kuluçkaya yatırdın " diye kızdımsırnaşık şey
galiba bu ayda pisi pisine gitti sırnaşık şey

sanada geçmiş olsun:1hug:
canım görümcen için hayırlısı olsun... Allah tamamını erdirsin sen neden üzgünsün? geçen birşeyler yazmıştın ama kusura bakma yine soruyorum çünkü unuttum:eek:

görümcem gidiyo istanbula onun için çok üzgünüm:çok üzgünüm:
bazen kızıyodum ama:mymeka: 11 senemiz birlikte geçti çok alışmıştım ben ona:teselli:
çarşıya falan birlikte çıkardık hep şimdi tek çıkacam mecbur :nazar:

artık bize allah yerine yakıştırsın demek düşüyo ama çok zor oldusenağlama
bunun daha düğünü var kesin acillik olurum ben :çok üzgünüm:

hayırlı olsun canım..mutlu olsun işallahh..çok duygusallaşıyor insan bu düğün derneklerde..bende hep ağlarım yaa..allah mesud etsin gülüm üzülme:nazar:
düğününüz nezamanhihoyyyt

Günaydın arkadaşlar. Hepinize iyi haftalar. Çitos çok geçmiş olsun. Ama bunlar ilk anne olmanın zorlukları bunlarla başlıyoruz ama bazılarında hiç olmuyor. Tuzlu bişeyler ye. Vildan niye görümcenin sözlendiğine bu kadar üzüldün. Çok mu seviyordun yoksa hiçmi sevmiyordunda üzüldün.

seviyodum ve alışkanlıktı cnm a.s

günaydın canım teşekkürler şimdi biraz daha iyiyim :1hug:

cumartesi tam yumurtlama günümdü %99 gebelik kalma şansımın en yüksek olduğu gün
bende telefonu elime aldım" bugün yumurtlama günümdü sen beni niye burda bıraktın tek başıma kuluçkaya yatırdın " diye kızdımsırnaşık şey

e vildan bi sonraki gün deneseydiniz canım belki %1 lik şans güler o günün yumurtlama günündür. Böyle diyen bayanlarada hayranım adet günleri saati saatine günü gününe olur yumurtlama günleri bellidir. Bizde nerdeeeee. Yumurlama gününü arada bul

Allah iyiliğini versin :roflol::roflol:sırnaşık şey

ayy çok hoşsun yaaasırnaşık şeysırnaşık şey
kısmet değilmiş ya şansa bak ..birgün yanii..30 günde bir gün böyle denk gelirmi-tatlicadiarzu-

tşkrler nilüfer
düğün 3 ay sonra hem burda olacak hem istanbulda

işallah su gibi geçsin sorunsuz...
ay şimdi düğün alışverişleri hazırlıkları ..koşuşturma başlar..zevkli telaşlarr..ee sende yenge olaraktan çookkk koşturursun :)sırnaşık şey
kolay gelsin sizeee...

sırnaşık şey nasip kısmet napalım bundada vardır bir hayır olmazsa bende düğünde göbek atarım olursa kös kös otururum napıyım

teşekkürler iyi dilekleriniz için.23 yumoş toplandı.9 tanesi dölllenmiş.eşim çok sevindi.cünkü 2 kere spermiyoğram aldılar ondan.1.spermiyğramda morfoloji çok bozuktu.tese yapılabilir dediler,yapmadılar ama.9 tane bebemiz var artıkkkkkkkkkk.oleeeeeeeeeey :teytey::teytey::teytey:

evet koşuşturmamız olacak dün sözdü ...haftaya salonda nişan
3 ay sonra kına gecesi....ertesi gün nikah....sonra istanbula gidecez hep beraber ordada salon yapacaklarmış ...her güne ayrı kıyafet almam lazım

teşekkürler iyi dilekleriniz için.23 yumoş toplandı.9 tanesi dölllenmiş.eşim çok sevindi.cünkü 2 kere spermiyoğram aldılar ondan.1.spermiyğramda morfoloji çok bozuktu.tese yapılabilir dediler,yapmadılar ama.9 tane bebemiz var artıkkkkkkkkkk.oleeeeeeeeeey :teytey::teytey::teytey:

hadi gözün aydın canım sağlıkla bebişlerine kavuşursun inşaalah Şeniz

ayyy gözün aydın canım hayırlı sağlıklı inşallah tutunurlar sana sorunsuz olur:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

e vildan bi sonraki gün deneseydiniz canım belki %1 lik şans güler o günün yumurtlama günündür. Böyle diyen bayanlarada hayranım adet günleri saati saatine günü gününe olur yumurtlama günleri bellidir. Bizde nerdeeeee. Yumurlama gününü arada bul

ayyy aynen yaaaa..hayatım arıyoruzda bulamıyoruz bilee..çok sinir yaa..
varya şu ovelasyon testimidir nedir aldım onlardan yaptım cumartesi günüü(12.günümdü)
yooohhh kızlar tek çizgii...bugün yine yapcem14.günüm...
ben testle bile bulamıyorum yaa.dra gidip yumurtlama günümü öğrenicem ultrasonla söylesin bana.. buayda tutturamazsak artık..adetin 9.günü gidince dr söylüyormuş kızlar..biarkadaşım öyle yapmış ve suan hamileee:CüvCüv:

evet koşuşturmamız olacak dün sözdü ...haftaya salonda nişan
3 ay sonra kına gecesi....ertesi gün nikah....sonra istanbula gidecez hep beraber ordada salon yapacaklarmış ...her güne ayrı kıyafet almam lazım

saçlarınıda yaptırcanmı gıııı gerçi türbanlısın ama düğün için özel bişi yaptırırsın artıgın:nazar:

X