Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Evet gerçekten öyle
Genelide böyle yazmış canım sanırım bu tüplerin açık olup olmadığını anlamanın başka yoluda yok eğer aşılama falan olursa muhakkak bu filmi çekiyolarmış zaten yoksa tüpler açık olmayınca tedavide boşuna gidiyormuş.
Napalım katlanıcaz eccik acıya artıkyerimseniben

evet haklısın ama insan hemen olsun bitsin istiyo a.s aslında doktorlar da daha erken olur merak etme diyorlar, moral veriyorlar ama biraz da korkuyorum galiba olmayacak diye. fisfisfis

Aynen bende öyle o nekadar moral versede insan her hayalkırıklığından sonra biraz daha ümitsizliğe kapılıyo ama böyle işi daha da zora sokuyoruz.Gerçekten kendimizi başka şeylerle meşgul etmeliyiz mesela ben bu topiğe takılmaya başladığımdan beri psikolojik yönden çok rahatladım.
Burda belkide dışarıda kimseyle paylaşamayacağımız rahatlıkta dertlerimizi sorunlarımızı paylaşıyoruz bu gerçekten çok rahatlatıcı valla terapi gibisırnaşık şey

haklısın her gün yeni bir şey öğreniyorum. bu arada benim bu ay ara kanamam oldu. hala da devam ediyor. kesilmezse doktora gitcem. sanki adet olmuşum gibi ağrılarım var ama adet kanaması olmadığı çok açık. kafam biraz da oraya takıldı. CADIARZU

Bu ay aynısı bende de oldu incir kürünü denemişmiydin:uhm:
Deneyen bazı arkadaşlarda oldu nedense bizde anlamadık belkide tesadüftüCADIARZU

anım dilnurum bılgısayar dondu
bı müddet kaldım ölece..
şimdi çıkmalıyım akşam görüşürüzz..çok öptum talışşşşşşşş

Bende bu kıs nerde hayalet gibi hem var hem yok diyorumsırnaşık şey

yok denemedim incir kürünü. internetten baktım biraz yumurtlamadan olabilir diyo. diğer sebepler pek ilgili değil benimle. sadece stresten bile olabilirmiş. sende de ağrılı mı oldu? bende daha önce bazen adet döneminin sonunda oluyordu ama ağrı falan yapmıyodu. kafam karıştı iyice :bbo:

Bende ağrı kanama başlamadan ve başladığı ilk gün oldu.Başlarda lekelenme tarzındaydı ama 3.gün normal adet gibi oldum 5 gün sürdü.Aksine bu olduktan sonra rahatladım ağrı sızı kalmadı ama yumurtlama günümün hesabı karıştı tabikafamçokkarıştı
evet bazı kadınlarda yumurtlama dönemlerinde lekelenme tarzı kanamalar oluyomuş burda yaşayan birkaç arkadaşta vardı hatta belki seninkide öyle olabilir.
Ama anormal olduğunu hissediyosan bir doktora görün derim

tam yumurtlama dönemimde oldu ama ilk defa böyle olması kafamı karıştırdı. neyse canım benim çıkmam lazım sonra yine görüşürüz. kendine iyi bak.

bugün benimde adetimin 5.günü incir kürü yapmak istiyordum.böyle kanama falan oluyo deyinve vazgectim.bugün klomenede basladım aslında günde 3 tane dedi.klomeni günde 3 tane kullanmıs olan varmı.birde en fazla kullanılan catlatma ignesinin adını bilen varmı

canım ben 6 aylık evliyim bursa memleketim değil evlendim geldim ama şimdi çıkmam lazım benimki geldi
Sonra tekrar konuşuruz ok öptümŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…