Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm arkadaşlar.ilk aşılamam başarısızlıkla sonuçlandı.o yüzden moralim çok bozuk.sizinle paylaşmak istedim.yüce rabbim inşallah bebek isteyen herkese nasip eder anneliği.

slm arkadaşlar.ilk aşılamam başarısızlıkla sonuçlandı.o yüzden moralim çok bozuk.sizinle paylaşmak istedim.yüce rabbim inşallah bebek isteyen herkese nasip eder anneliği.

amin canım.üzülme birgün hepimizin olur inşallah

slm kızlar nasılsınızzz uzun zaman oldu siteden baya değişmiş yeni arkadaşlarda elmişlerrr hoş elmişler

kızlar dün yumoşlarım toplandı 22 tane.buğün döllenme sayısını öğreneceğiz.nolur dua edin

günaydın kızlar... hepinize iyi bir hafta diliyorum....bu hafta bol bol hamile haberi alalım inşallah...

kızlar dün yumoşlarım toplandı 22 tane.buğün döllenme sayısını öğreneceğiz.nolur dua edin

mona rosa canım hayırlısı olsun:Saruboceq:...inşallah bize en yakın zamanda güzel haberler verirsin:dance: herşey gönlünce olsun...

slm kızlar nasılsınızzz uzun zaman oldu siteden baya değişmiş yeni arkadaşlarda elmişlerrr hoş elmişler

yasemennnnnn canım hg.... seni burada görmek çokkkk güzel:teytey:özledik seni nasılsın? umarım artık aramızdan ayrılmazsın...bizi habersiz bırakma...umarım nete bağlanmışsındır artık aramızda olursun...görüşmek üzere:1hug:

günaydın arkadaşlar.... uzun bir ardan sonra ben de tekrar geldim.. malesef henüz hamiş değilim... çok istiyorum hepiniz gibi ama hayırlısı artık... inşallah en kısa zamanda Allahım hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize....

günaydın arkadaşlar.... uzun bir ardan sonra ben de tekrar geldim.. malesef henüz hamiş değilim... çok istiyorum hepiniz gibi ama hayırlısı artık... inşallah en kısa zamanda Allahım hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize....

günaydın papatya hg...uzun zamandır yoktun...nasılsın? canım inşallah en yakın zamanda sizlerinde haberini alıcaz:Saruboceq:

hakça çok sağol canım çok şükür iyiyim bayadır yoktum çünkü göz kuruluğu olmuştu bende ve baya bir süre bilgisayardan uzak kaldım. şu erken menopoz denilen şeyin etkileriymiş şu göz kuruluğu filan... çok şükür hayıt baya düzene soktu hormonlarımı.. normale dönüyorum artık.. fsh 9 du en son e2 de düşmeye başladı.. ehhh hayırlısı artık.. adetlerim çok az gelirdi şimdi 2 aydır eskisi gibi yoğun geliyor.. yani yoğun dediğim normal geliyor aslında ama 1.5 yıldır o kadar az geliyorduki şimdi bu bana çokmuş gibi geliyor.. ehhh hayırlısı hepimiz için...

hakça çok sağol canım çok şükür iyiyim bayadır yoktum çünkü göz kuruluğu olmuştu bende ve baya bir süre bilgisayardan uzak kaldım. şu erken menopoz denilen şeyin etkileriymiş şu göz kuruluğu filan... çok şükür hayıt baya düzene soktu hormonlarımı.. normale dönüyorum artık.. fsh 9 du en son e2 de düşmeye başladı.. ehhh hayırlısı artık.. adetlerim çok az gelirdi şimdi 2 aydır eskisi gibi yoğun geliyor.. yani yoğun dediğim normal geliyor aslında ama 1.5 yıldır o kadar az geliyorduki şimdi bu bana çokmuş gibi geliyor.. ehhh hayırlısı hepimiz için...

canım geçmiş olsun...alıştık birbirimize gözlerimiz arıyor...
canım değerlerin iyi bak adetinide normal oluyormuşsun.inşallah en yakın zamanda haberlerinizi alırız...

beryalcim sen kaçta gideceksin doktora? güzel haberlerini bekliyoruz...

citos,vildan,dilnur,okyanus,tatli.bebek,pink rose,interhat veeeeeeeeeeeee diğer kzılarrrrrrr sizler neredesiniz:uhm:

beryalcim sen kaçta gideceksin doktora? güzel haberlerini bekliyoruz...

citos,vildan,dilnur,okyanus,tatli.bebek,pink rose,interhat veeeeeeeeeeeee diğer kzılarrrrrrr sizler neredesiniz:uhm:

günaydın hakcacım nasılsın canım bugün benim pek keyfim yok :çok üzgünüm:
midem çok kötü

günaydın hakcacım nasılsın canım bugün benim pek keyfim yok :çok üzgünüm:
midem çok kötü

canım geçmiş olsun...inan benimde şimdi öyle midem taş gibi...okyanusun dediği gibi arad bir oluyor galiba...bunada şükğr diyelim...

evde dinlenseydin keşke...ikinizide öpüyorumŞeniz

X