Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sanada hayırlı cumalar canım .nasılsın
tmm beryalcım nasıl ıstersen ole yap sana bırakıyorum

tamam hemen yapıyorum tatlım
günaydın kızlarr. yeni hamişler tebriklerrr

canım benim cici anne adayı nasılsın .bebişimiz nasıl.

hulen cnm 6 haftada bizde gidicez keseyi gormeye nasil oluyo napiyola cnm saol bu arada ayni ay bebislerimiz var hep mayista

evet yaaa:çok mutlu oldumm. tansiyon, kilo vs ölçümlerim yapıldı. sonra ultrasona girdim ve zor bela gördük yaramazı: saklanmış. çok minikkkk bir kese. 2 hafta sonra kalp atışlarını ve yaramazı daha iyi görebilecekmişiz. çok heyecanlandım ve tansiyonum 14/10 çıktı. sen sakin olmaya calış tamam mı? şubatta olacak inş di mi?

şaka yapıyorum beryalcim biz ocak ayına kadar ara verdik 9 yıl 5 aylık evli olucaz o zaman ne kadar çabuk geçmiş zaman

canım tansiyonun yüksek çıkmış tuzu kes allah korusun pre eklemsi sebebi ödem varmı ayaklarında yürüyüş yap :Saruboceq:

evet cnm allah korur saglik verirse subat olucak her halde bizde onumuzdeki cuma gidicez 6 hafta kontroline onun icin sordum cnm heycanlanirim bende cok cnm ya

sanada hayırlı cumalar canım .nasılsın

tamam hemen yapıyorum tatlım

canım benim cici anne adayı nasılsın .bebişimiz nasıl.

merhaba canım. aslında dayak yemiş gibiyim bugün. çok yorgun hissediyorum ama misafir gelecek: sizden enerji alayım dedim. dün gördük sonunda keseyi. herşey yolunda çok şükür. tahliller falan yapıldı ama sonuçlarını almadım henüz. bi de ulrasondan çekilen resmini verdiler, noktaya bakıp bakıp duruyorum. sen nasılsın?

bende iyiyim canım .
gözün aydın noktayı görmüşsün .oyy kurban olurum ona.
canım folik plus kullanmaya başla.ve düşük olmasın diye ilaç verdimi doktorun .

canım tansiyonun yüksek çıkmış tuzu kes allah korusun pre eklemsi sebebi ödem varmı ayaklarında yürüyüş yap :Saruboceq:

yok yok merak etme. önemli bişey yok. biraz heyecan yaptım biraz da sıra beklerken gerildim o yüzden oldu. yürüyüş de yapıyorum zaten. sağol

bende iyiyim canım .
gözün aydın noktayı görmüşsün .oyy kurban olurum ona.
canım folik plus kullanmaya başla.ve düşük olmasın diye ilaç verdimi doktorun .

canım ben 3 ay öncesinden folik asit kullanmaya başlamıştım zaten. şimdide folik asit+ demir takviyeli bi ilaç verdi ona başladım

cnm ben cıkmak zorundayım sımdı annem beklıyo benı.gelınce yaptıgını alabılırmıyım yada hemen oluyosa bekleyım cnm

kızlar çıkıyorum ben. hiç halim yokk. daha misafir ağırlicammm. hepinizi çokk öptümm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…