Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

incir kürune bende başlıyorum kızlar bugun yarın adet olcam.zaten yumurtlama ilacına başlarım yine ikisi bir işe yarar belki

Allah yardımcın olsun canım geçen ay baya mucizeler yaşadık bu ay kimlerin yüzüne şans gülecek bakalım hayırlısı:icecream:

sağol canım cümlemizin olur inşallah.bıktım artık her ay doktora gitmekten.olana kadar devam etcez artık napalımsenağlama

güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. incir kürünü düşünüyorum bi de şu süt maydanoz buharını. ama yine burda birisi arkadaşında incir kürü yüzünden kist oluştuğunu yazmıştı kafam karıştı. ama yine de denemeyi düşünüyorum. önemli olan inanmak bence ama insan elinde olmadan kaybediveriyor inancını.

şimdilik bişey yok diyor doktor ama rahim filmi falan çektirmedim bilmiyorum gerek var mı. bu aralar tekrar gidicem ilaç tedavisine başlıycaz. doktor bu çabuklaştırır, bi zararı da olmaz demişti.

benim sorunum stres canım ya herşey normal ama olmuyo işte
Benim sorunumda stresmiş elden gel dostumkaydirigubbakcemile5
Valla nasıl aşcaz bu sorunu bilmiyorum gayette rahatım aslında ama yinede yetmiyo demekki:nazar:

ben biraz dışarı çıkıym kızlar görüşmek üzereŞeniz

şimdilik bişey yok diyor doktor ama rahim filmi falan çektirmedim bilmiyorum gerek var mı. bu aralar tekrar gidicem ilaç tedavisine başlıycaz. doktor bu çabuklaştırır, bi zararı da olmaz demişti.
Rahim filmi çektirmekte iyiymiş galiba canım
Rahimin durumu ve tüplerin açık olup oladığı tespit ediliyomuş ve açılıyomuşda galiba.Bu filmden hemen hemen sonra hamile kalanlar bile varmış
Ama birazcık meşakatli bir işmiş:nazar:

evet ben de duymuştum bunu. sen çektirdin mi peki? ben biraz korkuyorum. ağrı kesici falan yapıyolarmış öncesinde.

merhaba kızlarr ben geldimmm:lepi:...nasılsınızz şekerlerr

evet ben de duymuştum bunu. sen çektirdin mi peki? ben biraz korkuyorum. ağrı kesici falan yapıyolarmış öncesinde.
Ben çektirmedim canım ama bu topikte çektiren arkadaşlar var.Onlar olsalardı sana daha detaylı bilgi verirlerdi ama yoklar.Yarın gelirsen onlarada sorarsın
Benim bildiğim kimi doktorun anestezi yaptığı kimisinin ise yapmadığı eğer anestezi yapılmazsa baya can yakıyomuş valla bende cesaret edemiyorum doğrusu:1shok:

kanalların açık olup olmadığını anlamanın başka yolu yok mu allah aşkına ben bu rahim filmi iinden çok korkuyorum. inşallah ona gerek kalmadan hallolur. sen hangi tahlilleri yaptırmıştın? mirmirmirmir

kanalların açık olup olmadığını anlamanın başka yolu yok mu allah aşkına ben bu rahim filmi iinden çok korkuyorum. inşallah ona gerek kalmadan hallolur. sen hangi tahlilleri yaptırmıştın? mirmirmirmir
Canım şimdi ben biraz araştırdım da kimisi hiç zorlanmadan çekilmiş bak bir kaç örnek vereyim;

(...Bende temmuz ayında çektirdim.Çok korkarak gitmiştim.Dr.um çekilmeden sanırım 5 gün kadar önce herhangi bir enfeksiyon riskine karşı bana bir ilaç kullandırtmıştı.Çok ürktüğüm içinde hafif bir anestezi yapıldı,zaten 5 dk. sürdü nerdeyse.Uyudum,uyandım hiçbir şey hissetmedim.Bence sende böyle yaptır.Hiç tansiyon yükseltmeye gerek yok.Benim temiz,sorunsuz çıktı.İnşallah seninki de öyle olsun..)

(..yanlısın var canım tüpleri acık olan degıl tıkalı olan acı ceker tüpler tıkalı oldugundan ilacın yayılması zorlasır eger acıksa zaten direk yayılıyor benım acıktı tüplerim hemen yayılıverdi benim agrım olmadı işlemden yarım saat önce dr kasılamları giderici fitil verdı cok faydasını gördüm hiç bişey hissetmedim oysa ben anestezıyle yaptırcam diye gitmiştim ama iyikide almamısım bukadarcık bir işlem için anestezi bosuna hiç korktugum gibi olmadı hatta bir arkadasımıda cok korkuttular anestezı aldı anestezı gecer gibi olmus kıpırdanmıs o takılı spekulum vajınayı yırtmıs kız amelıyathaneye alınmıs hemen dikiş atılmıs oda pişman oldu anestezı aldıgına hiç korkma bence kendini sıkma agrı olsada her ay adet sancısı cekmıyomuyuz nasıl dayanıyoruz dimi ama..)
Pekde korkmaya gerek yok galiba canım

Buarada bana herhangi bir tahlil yapılmadı
Sadece vajinal ultrasonla muayene oldum.Bir sorun oladığını söyledi.Ve yeni evli ve korunmayı yeni bıraktığımız için testlerle psikolojimi dahada bozmak istemediğini söyledi
Biraz deneyin sonra olmazsa tekar gel testlerini yaparız dedi

şimdi biraz rahatladım. bunları paylaşmak güzel. aklımızda soru işareti kalmıyor hiç değilse. yerimseniben teşekkür ederim.

X