Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

inşallah canım yinede emin olamıyorum bakalım allahtan hayırlısı bir test daha var evde yarın sabah ilk idrarımlada yyapacağım. sonrada kan testine gideceğim.

saol canım sen cektirdinmi beni dr pelvik usg diye bi yere gönder alttan ucu ilaclı bi aletle baktılar acaba aynıı seymi bi fikriniz varmı:uhm:
valla ben 10 yıl önce çektirdim hsg idi benimki yeni yöntemler varsa bilemiyorum canım benim ..
aman nazar değmesin topiğimize haftada en az 1 hamişimiz var. maşallah
aminnnnn:Saruboceq:

tamam canım topluluk nerde ben ordavereliniortak

dr bana zaten bence gerek yok ama 6 ay sonra gelin isterseniz cekelim dedi insalah gerek kalmaz cünkü acılı bişey dedi hayırlısı ya acaba cektirsemmi biran önce diyorum birazda korkuyorum

--------------------------------------------------------------------------------

Selam kızlar dr gittim sonuçlara baktı kan pıhtılaşması çıktı bu nedenle düşük olmuş olabilir dedi şimdilik istersen asprin folic asit ve progestan kullan dedi eğer 3. kez bunlara rağmen düşerse ozaman kan sıulandırıcı iğneye başlarız dedi 9 ay karnımdan iğne vurulucakmışım ozaman sen bilirsin bir düşük daha kaldıramam diyorsan direk iğneye başlayalım dedi seçimi bize bıraktı ama kendi asprini tavsiye etti. Zaten iğnede yüzde yüz düşmez garantisini vermiyormuş. Çocuk yapmaya karar verirde koruunmazsanız adetin 1 gün bile geçse hemen gel kan testinde bakalım gebeliğe dedi çünkü progestan ı gebe kalınca kullanıcakışım zor işler bunlar ya bilemiyorum eşimde bebeği erteleyelim diyor kafam çok karıştı...............

bizede dua et canım
aahhhhh ahhh ben o çift çizgiyi ne zaman görürüm acep
insallah canım insallah

canım gecmiş olsun insallah saglıklı olur bi dahaki hayırlısı olsun:1hug:

saol canım ya cok yardımcı oldun sen cektirdiğinde tıkalımıydı peki kusura bakma cok fazla soru soruyom herhalde

sor sor sorun değil benim için neden burdayız paylaşım dostluk vs.. a.s benim rahim tüpler hepsi normal çıktı yani herhangi bir tıkanıklık mevcut değildi canım

tamam canım topluluk nerde ben ordavereliniortak
tamam cnaım nerede olmak istersen gelirsin biz buralardayız

dr bana zaten bence gerek yok ama 6 ay sonra gelin isterseniz cekelim dedi insalah gerek kalmaz cünkü acılı bişey dedi hayırlısı ya acaba cektirsemmi biran önce diyorum birazda korkuyorum
inşallah canım gerek kalmaz bende çektirecem önüğmüzdeki ay ssk yı bekliyorum işte normalda baya pahalı çünki

canım benim hoş geldin uzun zamandır görüşemiyorduk seninle cnaım bencede bebişi ertleme gerekiyorsa yaptı o iğneleri canım

Canım geçmiş olsun allah hayırlısını nasip etsin ..Bence birkaç gün kafanı dinle bir sakinleş ondan sonra kararınızı verirsiniz eşinle birlikte ...a.s.

sor sor sorun değil benim için neden burdayız paylaşım dostluk vs.. a.s benim rahim tüpler hepsi normal çıktı yani herhangi bir tıkanıklık mevcut değildi canım

saol canım benim allah razı olsun enyakın zamanda rabbim kucagını doldursun inşallah

bizede dua et canım
aahhhhh ahhh ben o çift çizgiyi ne zaman görürüm acep

hep ediyorum canım yine edeceğim. ben hala emin değilim bakalım yarın kanda da çıkarsa inanacağım sende en kısa zamanda çift çizgiyi görürsün inşallah ve isteyen herkes.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…