Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ayrı ayrı yerlerde yapıldı ama çıkmadı ve ben bunu çok duydum kanda bile çok sonra cıkan bi komşumuzda vardı kadın menepoz zannetti o kadar testten sonra adetten kesiliyorum zannetti taki çoçuk karnında oynayana kadar torunlarından küçük çocugu oldu kadının:1shok:

eğer hamileysem hiç inanamayacağım biliyomusunuz ?çünkü hiç bir belirti yok. bide ilk kez denedik bu ay. üye oladan önce hep araştırıyodum. bu siteye misafir olarak yazışmaları okuyodum. kışa doğru çalışmalara başlamayı düşünüyoduk. eşime dedim ki hamile kalmak hiç kolay değil biz yinne bu ay başalayalım. oda tamam dedi. geçen ay denedik ilk kez. ve hamileysem şok olacağım. ama çoooooooooooookkkkkkkk sevineceğim.

teşekkür ederim scuba.

ne bilim sürekli düşünüyorum.Doktora gitmiştim bir sorun yok dedi.Kafama fazla takıyorum ama elimde değil.umarım hepimiz için hayırlısı olur.Burda o kadar çok bekleyen isteyen insan varki...Allah hepimize yardımcı olsun.

tmm rahat ol o zaman vaktini bekliyor demekki. amin canım

ayrı ayrı yerlerde yapıldı ama çıkmadı ve ben bunu çok duydum kanda bile çok sonra cıkan bi komşumuzda vardı kadın menepoz zannetti o kadar testten sonra adetten kesiliyorum zannetti taki çoçuk karnında oynayana kadar torunlarından küçük çocugu oldu kadının:1shok:

türk filmlerindeki gibi testler karışmış olmalı yada etik olmayan bir durum var ortada yani yapmıyorlar testleri. bebeğin ne kadarlık olduğunu bile kandaki oranından anlıyabiliyorlar. bebek oynayana kadar çıkmaması imkansız. hatta döllenmenin 10. günü bile kesin sonuç verir.

kaydirigubbakcemile2
eğer hamileysem hiç inanamayacağım biliyomusunuz ?çünkü hiç bir belirti yok. bide ilk kez denedik bu ay. üye oladan önce hep araştırıyodum. bu siteye misafir olarak yazışmaları okuyodum. kışa doğru çalışmalara başlamayı düşünüyoduk. eşime dedim ki hamile kalmak hiç kolay değil biz yinne bu ay başalayalım. oda tamam dedi. geçen ay denedik ilk kez. ve hamileysem şok olacağım. ama çoooooooooooookkkkkkkk sevineceğim.

ne güzel kız işte hamişsen rahat bi hamilelik geçirin belirti yoksa

limoon bence çıkar canım her kişinin bünyesi farklıdır sende belirti vermeye bilir

eşim saat 17:30-18:00 gibi işten geliyorr. o zaman ben o gelene kadar tuvalete gitmeyim. o gelirken test alcak o zaman yapayım. çok heyecenlandım şimdi ya. kalbim çıkacak yerinden .

eşim saat 17:30-18:00 gibi işten geliyorr. o zaman ben o gelene kadar tuvalete gitmeyim. o gelirken test alcak o zaman yapayım. çok heyecenlandım şimdi ya. kalbim çıkacak yerinden .

sabah yapsan daha iyi ama bekliyemiyceksen 2 tane alsın. birini akşam yaparsın çıkmazsa sabahta yaparsın.

canım ya o kalp çarpıtısı o heyecen çok güzel inşallah sonunda çıkan sonucda daha mutlu eder hep birlikte kutlarız:sm_cool:

vallaha kadının oğlu kızı evliydi kaç yere gitti varsa aldırırım diye oda çıkmadı

valla bugüne kadar öğrendiğim bilimsel gerçeklere tezat olduğu için inanmak için anca başıma gelmesi lazım. şimdi o testler hangi hormonlara bakıyordu kandaki mesela. kanda baktırdığı netdi yani bunu bilmek lazım. çünkü benimdediğim hormon kanda yoksa bebekte yoktur yada düşmüştür. yani hamilelik o anda yok demektir. bu kadar kesin yani

canım ya o kalp çarpıtısı o heyecen çok güzel inşallah sonunda çıkan sonucda daha mutlu eder hep birlikte kutlarız:sm_cool:

amin canım çok haklısın. bide ilk bebek ilk deneyim olunca çok garip oluyo insan. hiç yaşamadığın bi duygu hiç olmadığın bi ruh hali. ama bilmiyorum hamileyim diye hiç düşünmüyorum. çünkü test negatif çıkarsa üzülmemem lazım.

Canım benım annemın 2 aylıĞa kadar ulutrasonda bıle gÖrÜnmemıŞ annem Ölecem bennnn dıye aĞlıyomuŞ :))))

X