Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

scuba cnm ben kuafore gidicem az evin otesinde kaslarimi aldirim benim halim yok almaya cnm istemiyo sende bana filim ara bebeyin ilk gunden son gune kadar gelirsimini gosteren olurmu cnm ben bulamadim ugrastim deminden beri

mrb hanımlar. nasılsınz? bu aralar çok giremiyorum. misafirler bastı. aranıza yeni katıldım. pek kimse beni hatırlamaz diye düşünüyodum ama geçmiş sayfalara baktım. beni konuşmuşsunuz test yaptımı diye. çok mutlu oldum valla. çok tşk ederim ilginiz için. daha yapamadım ki gelen giden evde misafirler var. yarında memlekete gideceğiz. ama hala adet olmadım. bakalım ne olacak. eczanedeki testlerde kaç gün geçmeli yardımcı olurmusunuz ?

mrb hanımlar. nasılsınz? bu aralar çok giremiyorum. misafirler bastı. aranıza yeni katıldım. pek kimse beni hatırlamaz diye düşünüyodum ama geçmiş sayfalara baktım. beni konuşmuşsunuz test yaptımı diye. çok mutlu oldum valla. çok tşk ederim ilginiz için. daha yapamadım ki gelen giden evde misafirler var. yarında memlekete gideceğiz. ama hala adet olmadım. bakalım ne olacak. eczanedeki testlerde kaç gün geçmeli yardımcı olurmusunuz ?

hiç belli olmaz öncedende çıkabilir. yola çıkmadan mutlaka yap. bugün al yarın sabah ilk idrarınla bak en az 4 saat çıkmamış olman lazım. gece tuv. kalkıyorsan sabah biraz bekle öyle yap

bilgen bu arada beni hatırlamış olmanıza o kadar mutlu oldum ki anlatamam çok tşk ederim ilgin için kafam çok karıştı. hamilemiyim acaba. ama hiç bi belirti yok. gayet iyiyim. ne kasık ağrısı ne mide bulantısı hiç bişey bomba gibiyim. hatta bu dönem için fazla neşeliyim. bu yüzden hamile değilmişim gibi geliyo. ama değilsem neden adet olmadım ki ben .

hiç belli olmaz öncedende çıkabilir. yola çıkmadan mutlaka yap. bugün al yarın sabah ilk idrarınla bak en az 4 saat çıkmamış olman lazım. gece tuv. kalkıyorsan sabah biraz bekle öyle yap

çok sık çıkıyorum tuv. bu günlerde. ama evde misafir var. eşim eve gelirken alcak bugün ama nasıl yapacam bilmiyom. ev çok kalabalık. bakalım bugün 4 gün oldu.

arkadaşlar size iki olay anlatacam biri eltim biri görümcem yaşadı ikiside adet günleri geçti iki ay sürekli test yaptırdılar gebelik çıkmadı ne idrarda ne kanda artık en sonunda hormon ve ultrasonda buldular gebeliği ve eltim depresan ve kalp ilaçları kullandıgı halde çoçuk sapasağlam maşallah bi yaşını geçti hiç bisey olmadı.yani ben kan testlerine bile güvenemiyorum artıkkafamçokkarıştı

arkadaşlar ya ben merak ediyorum. hamile kalıpta hiç bir belirti yaşamayan olabiliyor mu ? yani adeti geçmiş olupta başka hiç bir belirti yaşamayan ?

arkadaşlar size iki olay anlatacam biri eltim biri görümcem yaşadı ikiside adet günleri geçti iki ay sürekli test yaptırdılar gebelik çıkmadı ne idrarda ne kanda artık en sonunda hormon ve ultrasonda buldular gebeliği ve eltim depresan ve kalp ilaçları kullandıgı halde çoçuk sapasağlam maşallah bi yaşını geçti hiç bisey olmadı.yani ben kan testlerine bile güvenemiyorum artıkkafamçokkarıştı

kan testinin güvenirliği çok yüksektir ben olsam yaptırdığım lab. ı dava ederdim. aynı yeremi yaptırdılar.

arkadaşlar ya ben merak ediyorum. hamile kalıpta hiç bir belirti yaşamayan olabiliyor mu ? yani adeti geçmiş olupta başka hiç bir belirti yaşamayan ?

oluyor elbette illa bunları yaşıycaksın diye birşey yok. herkesinkide farklılık arzeder zaten birebir aynı olmaz o yüzden kıyaslama bende yok diye

teşekkür ederim scuba.

ne bilim sürekli düşünüyorum.Doktora gitmiştim bir sorun yok dedi.Kafama fazla takıyorum ama elimde değil.umarım hepimiz için hayırlısı olur.Burda o kadar çok bekleyen isteyen insan varki...Allah hepimize yardımcı olsun.

X