Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

alıştığımı zannediyorum aslında yaaaaaaaaaaaa offff offfffff neyse hayırlısı ya böyle diyip diyip kendimiz avutuyoz mafoldumben

Osmanıye senı Çok ıyı anlıyorum ÜzÜlme dıyemıyorum geÇer dıyorum bıdakı aya ınŞallah ben oooo kırmızıdan nefret edıyorum Şu kırmızıyı testın ıkıncı Çızgısınde gÖrelım hep bırlıkte ııınnnŞŞŞŞaaaallllaaahhhhh........

amin cnm inşallah dualarımız kabul olur :Saruboceq:
ben progestanı yumurtam oluşmadığı için adet söktürücü olarak kullanıyorum cnm bana onun için verdi
ama kullanırken hamilede kalabilirsin dedi :bbo:
kalmazsam zaten 3. günü gidecekmişim :1closedeyes:
hiçte istemiyom

h.b. vildancım nasılsın canım
bende bugün dr.gittim rahim inceliği düzelmiş çok şükür
hep benim stres yaptığımdan olmuyomuş
daha gitmiycem dr.a direk tüp bebek merkezine git dedi

saol canım insallah hayırlısı bende nefret ediyorum testeki kırmızı hiçbizaman görmüyecem sanırımsenağlamasenağlama

alıştığımı zannediyorum aslında yaaaaaaaaaaaa offff offfffff neyse hayırlısı ya böyle diyip diyip kendimiz avutuyoz mafoldumben
canım yaa napalım keşke hemen olsalar
aha bana 19 ay olmuş kafamçokkarıştı
neyse benn cıkıyooooooooooooom kızlar byyyyyyyyyyy kib

neden hemen gidiyon cnm ateş almaya gelmişsin gibi oldu

h.b. vildancım nasılsın canım
bende bugün dr.gittim rahim inceliği düzelmiş çok şükür
hep benim stres yaptığımdan olmuyomuş
daha gitmiycem dr.a direk tüp bebek merkezine git dedi

iyiyim cnm çok şükür
geçen ay bunalımdaydım galiba yavaş yavaş atlatıyorum
tüp bebeğe ne zaman gidecen cnm

Ahh kızlar ya bu arada ben gerıldıkÇe evde ortam gerılıyo Çok mutlu yuvam bu gergınlıklerle kırılıyo allahım bıran Önce yavrumuzu bıze versın yoksa bu genÇ yaŞımda akıl hastası olcam eŞımede yazık benı Çekıyo hem ÜzÜlÜyo hem tesellı edıo kıyamıyorumda ama nabım ıÇımdekı volkan lavları kusuyo durmuyo ılaÇ ılaÇ stres bıde rreeeffffllÜÜÜ oldum ÖlÜcam ya ooff

şimdiye kadar farketmediysen çok ileri düzeyde değil heralde daha önce hiç kansayımı falan yaptırmadınmı ordan belli olmuyormuymuş. çok geçmiş olsun canım. diyetle düzelebiliyor benim bildiğim.ekmek falan bulabiliyormusun glutensiz

yani hamile kalmaya da etkisi var mıymış?Allaaaahhhhhh daha da bi sevindim şimdi..ohh ohhh :teytey: peki bişi sorcam: sende hamilelik belirtisi yaptı mı yan etki olarak..bağırsak düzeninde bozulma,gaz,gaz sancısı,şişkinlik,kasıklarda ağrı vs.bende hepsi varda..hiç birşeyim olmuyor üstüme daha 1 hafta olmadı başlayalı ne bu şimdi yaa? CADIARZU

edicem canım yaklaşık aynı günleri bekliyoruz. inşallah fazla bekletmez seni bebişin.

Ben daha 20 yaŞındayım 2senelık evlıyım baŞta ıstemıyodum olmadını anlayınca takıntı olduuuuu herkezzz hamıleeee bbbııkkkttıımm artık Çok Özenıyorum nabıyım elımde deĞıl gÖrÜmcemde hamıle ablam benım Çok sevıyorum ama baŞkasının yanı kocamın kayınvalıdemın kocasının ona bıŞı demesını bıle kıskanıyorum haset bırı oldum Çıktım bellı etmıyorum onlara buda bende kasıntı yapıo daĞlara Çıkıp barmak ıstıyorumm ÇÇÇoooocccuuukk ıııssstttıııyyooorruuummm aaalllllaahhıımmm nnnoolllluurrr dıye

EVET İLERİ DÜZEYDE DEĞİL.DAHA ÖNCE YAPTIRMIŞTIM DÜŞÜKTÜ AMA ÜSTÜNDE DURULUCAK KADAR DEĞİLDİ. yani ne olduysa 6-8 ay önce başlamış sanırım..ekmek gibi şeyleri kendim yapıyorum.ancak bu hastalık bebek olayını çok etkiliyormuş..düşük,ölü doğum,kısırlık falan yapıyormuş... aslında şanslıyım tesadüfen erkenden öğrendim,diyete başladım. ama yine de tedirgin oluyor insan,sanki hamile kalabilirsem bebeğimi yeterli besleyemiycekmişim gibi geliyor.. senağlama

bende bol bol uyku yaptı bide baş dönmesi
bağırsak düzeninde bozulma varda ben yediklerime bağlıyorum
bu aralar sindirimi kolay şeyler yiyorum
şişkinliğe neden olurmuş bu ilacı kullanırken tuzu azaltmak lazımmış cnm

valla benim dr bu ilacı kullanırkende hamile kalabilirsin dedi
olmasa heralde demez
benim umudum yok
daha doğrusu bu ay adet olmak istiyom -tatlicadiarzu-
6.7 ay sonra canım
senin tedavi ne durumda

hayırlısı olsun cnm
allah kolaylaştırsın zorlaştırmasın

benim tedavi idare eder
geçen ay çok stres yaptım yumurta oluşmadı
önümüzdeki ay klomeni 2 ye çıkaracaz
klomenle hamile kalamazsam aşılamaya geçeriz dedi dr ama ben devam etmiycem klomen hakkım bitsin tedaviyi bırakacam yeter artık bıktım valla mafoldumben

Saol ınŞallah hepımızın bebıŞı gelır artık nazlı veletler bı gelsın dÖvcaz zatı babasıyla poposuna poposuna ooohhh dıııcam anne bbaba bu kadar ÜzÜlÜr mÜ

canım benim niye bu kadar stres yapıyorsun herşeyi oluruna bırak stres yapınca istediğin şey oluyormu olmuyor o yüzden herşeyi oluruna bırak eşinede çektirme yazık yaa pişman olacağın şeyi yapma canım benim relax relax:teselli::teselli::teselli:

aaaaaaaammmmiiiinnnn canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…