Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aaa ama öyle yapma..bak daha çok gençsin..ben senden 7 yaş büyüğüm bak nerdeyse 30 oldum,sakın yapma öyle.. klava: hem meslekdaş hem hemşehriyiz seninle..ne öğretmenisin?

:teselli: cnm yaa daha yaşın çok gençmiş
olur inşallah sıkma bu kadar canını stres yapma

geçmiş olsun cnm allah kolaylık versin

uyku mu aaa ondan mı uyuyorum ben..ayy derste bile uyuyakalıcamı zannediyorum bazen çok kötü..hep uykum var..
sen neden bu ay regl olmak istiyosun..bak ne kadar bunalırsak bunalalım pes etmek vazgeçmek yok dimi?birlikte çıktık b u yola birlikte sevincez Allahın izniyle tamam mı? :lepi:

Vıdangel ben ılk ayındaydım klomenın ve ıkıyle baŞladım 2 tane solda oluŞtu baŞta bı taneydı yumurtam sonra ÇocuĞum gıbı besledım bÜyÜttÜm ıkı oldu tedavıyıde bırakma bazı bırakanların kendılıgınden oluyo ama ya olmazsa baŞtan aynı Şeylerı yapıp zaman kaybetceksın benım mıde ıflas ettı rahım fılmı ılaÇlardan sonra ama umutluyum bırak mıyorum

hakkımızda hayırlısı canım rabbim yüzümüze baksın

kociş geldi kızlar şimdilik kaçtımŞenizŞeniz

Ben bursada anaokulundayım ısım vermıım Şımdı tanıyan olursa ayıp olur hem dını hem kreŞ eĞıtımı verılıyo ben kreŞ eĞıtımıyle ılgılenıyorum Şımdı tatıl 29 hazıranda yazlık dÖnem baŞlıcak anlıcan Çocuklardan kaÇamıyorum ama benımde olsun ıstıyorummmmmm

olurmu öyle şey bu hastalıkla doğan çocuklar var onlar bile normal devam ediyor hayatlarına. şeker hastalığı gibi düşün hayatın boyunca dikkat ediceksin yediklerine ama sağlıklı olmana engel değil bu. olumlu düşün sandığın gibi bebek beslenemiycek falan olsa söylerdi dr dimi rahat ol tatlım

Orays kÜsmemız 5dk sÜrmÜyo zatı eŞım ıkı maymunluk yapıyo henm aĞlıoz hem sarılıoz benım tek destekÇım herŞeyımı anlatıp rahatlıom ama o bıŞı desın alınıom hemen nabım ÇÜnkÜ sorun bende onoun test ıyı Çıktı ÇÜnkÜÜÜ

kaydirigubbakcemile3 evet cnm aşırı uyku yapıyo
ben zaten çok uyurdum bu aralar hiç ayık gezmiyorum
dün mesela 14 saat uyudum halada uykum vardı yataktan zor kalktım sırnaşık şey

neden bırakmak istiyom söyleyim
19 ay boyunca içmediğim ilaç kalmadı
klomen
dostinex
parlodel
glifor-glukofen
gynell
progestan vb..vs ..ilaç içe içe bi hal oldum
bu arada rahim filmide çekindim temiz çıktı
1 sene dinlenmeye karar verdim klomen hakkım bittikten sonra
tabi bu arada yaşta gidiyo ama gitsin napıyım
cnm ben ilk hamileliğimde 5. klomende hamile kaldım 2 yumurtam oluşmuştu o zaman
sende inşallah fazla beklemezsin biran önce olur :ecrin_bebek:
hakkımızda hayırlısı canım rabbim yüzümüze baksın

kociş geldi kızlar şimdilik kaçtımŞenizŞeniz

güle güle cnm görüşürüz :gitme:

Bursalı narkadaŞ meslektaŞım sen hangı doktora gıdıyosuuunn

aaa gerçekten mi?yok ya ayıp olmaz neden ayıp olsun ki?okulun hakkında kötü bişey yazmıyosun ki :)) şevkat faruk?ilkbahar?kutup yıldızı?lale bahçesi?bunlardan biri mi? ben de ingilizce öğrtmeniyim..meslek lisesinde okudun heralde..bnm kardeşim de necatibey'de çocuk gelişimi okudu şimdi açık öğretimden halkla ilişkiler okuyo..kazanamadı üni(

doğru tabi ama zor bi durum işte.. sağol desteğin için,insan rahatlıyo birileriyle paylaşınca.. yerimseniben

ınŞallah bu ay olur ben tedavıyı kaldıramıyorum yaa okul baŞlıyın ca kafam dalır belkı Çaktırmayın bu ay Çok umutluyum allahın ıznıyle Çok dua edılıyo bu ay ıstanbula zıyaretlere gıttım Şıfalı sulardan ıÇtım kabırlerde bÜyÜk zaatlardanda dua ıstedım hatımler yapıldı pazartesıye kuran hatmımıde hedıye edıcaz allahım kabul eder ınŞalllaahhhhh

evet bırak dinlendir biraz kendini..bi de kafandan sil at bak ilaçsız tedavisiz olur bu iş..zaten vardı galiba 1 tane kızın..Allah'ım onu bağışlasın sana..onu tedaviyle mi yaptın peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…