Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ne sorun varki sende ne sorunlu bayanların çocuğu oluyor bu kadar kafana takma

Burcın resmı deıl ama olucak ınŞllah o zama n sÖlerım hangı doktora gıdıosun

allah kabul etsin cnm :Saruboceq:
evet bırak dinlendir biraz kendini..bi de kafandan sil at bak ilaçsız tedavisiz olur bu iş..zaten vardı galiba 1 tane kızın..Allah'ım onu bağışlasın sana..onu tedaviyle mi yaptın peki?

evet cnm klomen tedavisiyle oldu oda şutarafagitti

Bursalı narkadaŞ meslektaŞım sen hangİ doktora gİdİyosuuunn

istanbulda benm dr canm..murat emanetoğlu..internetten bakabilirsin..çok çok iyi bir dr..bursada da çok iyi dr lar var tabiki ama ben çok şanssızım iyisine denk gelemedim bir türlü malesef(

Vıdangel olsun okula gÖtÜreceĞın evlendıreceĞın torunun olucak bı Çocugun var yanlız kalmıcaksın eŞım aılenın dokuz kız yenınden tek erkeĞı ve soyumuz bıze baĞlı kımsenın bunu dedıĞı yokta ben bunuda dÜŞÜnÜyorum yanı vıdangel senın ÜzÜntÜn daha hafıf olsun takma ŞÜkÜr bıtane olmuŞ allah ÖmÜr versın saĞlıkla....

BurÇın hheeepp ısstanbula mı gıdıosun benım doktorumda mÜkemmel zor olmuyomu bursaada hangı doktorlara gııttın

hanımlar benim çıkmam lazıım.. eşim mızmızlanmaya başladı internette çok kaldım diye :) görüşmek üzere..

ArkadaŞlar kaÇ yaŞlarındasınız kaÇ senedır Çocuk ıstıyosunuz

canım allah sizlerede nasip etsin hayırlı sağlıklı evlatlar
tabiki 1 tane hiç yoktan iyidir
rabbim layık görmüş vermiş bi tane
inşallah sizlerede verir annelik duygusunu tattırır
yalnız senin kızın olsa bu seferde soy yürüyecek diye erkek bebek içinmi çabalıycan cnm
soy yürümeside biyerde fasa fiso allah hayırlısını versin
ben kız çocuklarını çok seviyorum inşallah benim ikincide kız olur çok istiyorum
bizim soyumuzuda kaynımın oğlu yürütsün kaydirigubbakcemile3
demek ki yine olacaaakkkkkk :))
inşallah cnm
hanımlar benim çıkmam lazıım.. eşim mızmızlanmaya başladı internette çok kaldım diye :) görüşmek üzere..

güle güle cnm görüşürüz Şeniz

slm arkadaşlar ben 3 hafta önce düşük yaptım ve şimdi tekrardan bebek istiyorum en erken 1 kez adet gördükten sonra olması gerekirmiş ne diyorsunuz

Bı lıste yapsakya kım ne zaman adet gÜnÜnÜ yazıyolar falan vardı daha Önce bakalım kımler hamıŞ olcak bakarız hem ben yapamam yapabılen varsa yapsın

slm arkadaşlar ben 3 hafta önce düşük yaptım ve şimdi tekrardan bebek istiyorum en erken 1 kez adet gördükten sonra olması gerekirmiş ne diyorsunuz

geçmiş olsun cnm
biz burda naçizane fikirlerimizi paylaşıyoruz
dr 1 adet geçmesi gerek dediyse bunun üstüne fazla tartışılmaz cnm
doktorun ne diyorsa o

Bİ lİste yapsakya kİm ne zaman adet gÜnÜnÜ yazıyolar falan vardı daha Önce bakalım kİmler hamİŞ olcak bakarız hem ben yapamam yapabİlen varsa yapsın

listemiz var zaten beryal ilgileniyor
geçmişi okuyup yeni katılan kızlarıda listeye ekliyor cnm senide ekler

VıDANGEL ŞAKASINA DEDıM ZATı SOY MUHABBETıNı BENDE ÖNCE KIZ ıSTERıM HAYIRLISI GÜZEL TOKALAR TAKARIM KARDEŞıNEDE BAKAR EV ıŞLERıNEDE YARDIM EDERR OOOOOBEN KIZI YAPTIM KARDEŞTE YAPTIMDA ıŞ BÖLÜMÜ BıLE YAPTIM AHH AHHH HAyaller olmasa

bmen çok üzüldün allah sabırlık ve en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bi evlat versin

BurÇİn hheeepp İsstanbula mı gİdİosun benİm doktorumda mÜkemmel zor olmuyomu bursaada hangİ doktorlara gİİttİn

benim evlendiğimden beri çok rahatsızlıklarım oldu 7 farklı dr a gittim ama hep 1 noktada hüsrandı sonuç..belki de ben fazla mükemmelliyetçiyimdir bilemiyorum..sen kime gidiyosun bursada?

kaydirigubbakcemile3 allah iyiliğini versin

ben çıktım kızlar akşam yemeği yapacam daha
sonra görüşürüz
öptüm sizi a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…