Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım ben 1,5yıl bekledim.hiç sorunumuz yoktu.incirkürünün ilk 21 gününü yaptım ve o ay adetim gelmedi.yani ikinci 21güne gerek kalmadı.inşallah seninde öyle olur.adetin gelmez inşallah.

BEN GELDİİİMM AMA AZ KALCaaamm:) nasılsınız ben çok iyim şükürr moralim iyi yani bide hiç aklıma gelmedi sabahtır. ya kızlar bide dr bize günaşırı ilişki önerdi normalmi???

ohhh yarasın şifalar olsun hepinize

selam cnm.ohh ne güzel ya ben kayseriye çakılıp kaldm
geldim hihoyyyt bol bol yüzdüm :lepi:
kızlar erak işliyorum okuyamıyorum geç yazabilirim kusurabakmayın

vildancım hoşgeldin şekerrrrr
hoşbuldum cnm seracettin nasıl kaydirigubbakcemile3
hani bize selam hımmmklava:

:kedi: nohut beryal naber
kıs alttan kopyalıyomya o zaman sen yoktun demekki kaydirigubbakcemile3

canım ben 1,5yıl bekledim.hiç sorunumuz yoktu.incirkürünün ilk 21 gününü yaptım ve o ay adetim gelmedi.yani ikinci 21güne gerek kalmadı.inşallah seninde öyle olur.adetin gelmez inşallah.

İnşallah canım yaa tek duam bu :Saruboceq:
ama kendimi herşeye hazırladım kendimi kaptırmadım yani hayırlısı artık saolasın

vildancımmm seracettin iyi inşallah artık kemal hüseyini sorarsın ha zemuszemusyerimseniben:CüvCüv:sırnaşık şey

bende incir kürü yapıyrum bu ay aşılammıda oldum eşimede zeytinyağlı incir yediriyorum sabahları inşallah faydası olur canlarım

meleksende yaptı incir kürünü bu ay olmazsa bi dahakine kesin yapıyım bende hatta hepimiz yapalım daha iyi motive oluruz bakalım ne olucak?

valla canım inan aklıma bile gelmedi bugün işten ama yorulmadım oturduk yerden çalışıyorum sağolsun arkadaşlar kaldırmıyor beni:))))

meleksende yaptı incir kürünü bu ay olmazsa bi dahakine kesin yapıyım bende hatta hepimiz yapalım daha iyi motive oluruz bakalım ne olucak?

HIMM gerçekten mi meleksende mi yapmış valla ben üşenmedim hep yaptım sabahları hayırlısı artıkk.Evet herkess yapsın şifa niyetinee kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…